4-tas taurės etapas Laipiojimas uolomis

Laipiojimas uolomis – tai unikalus sportas, kuris yra lengvai prieinamas ir suaugusiems ir vaikams. Jis harmoningas, lavina kūną (visas raumenų grupes), intelekto savybes, gebėjimą formuoti tikslus ir siekti jų. Laipiojimas uolomis – tai nemonotoniškas užsiėmimas.Tai daug daugiau nei įprasti fiziniai pratimai. Patyrę laipiotojai apibūdina jį kaip meditaciją judesyje.

Veikla: 4-tasis A.L.L.taurės etapas laipiojimas dirbtinėmis uolomis

Data: 2015-04-01

Dalyviai: Viktorija, Žydrūnas, Edita, Sniega, Kęstutis, Aivaras, Darius, Vilius, Aurimas, Edgaras.

Svečiai: Baigiamąją praktiką atliekanti 3-čio kurso studentė Roberta.

Vieta: Adresas: Šilutės pl. 2, Klaipėda

Laikas: 19:00

ĮSPŪDŽIAI

Aivaras

Ką gi, buvo smagu prisiminti jaunyste, kaip maži vaikai karstėmės ant medžių ir visur kitur kur tik galėjome! 🙂 Viskas prasidėjo taip, kad į veiklą atbėgau keliomis minutėmis vėluojant ir tik įeinant vidun pastebėjau, kaip visi susikrimtę klausosi šios vietos kapitono nurodymų, kaip gražu ir negražu daryti, kad vėliau niekam netektu nukentėti!
Asmeniškai sekėsi visai neblogai, tik aš vienintelis sugebėjau pirmą pačią lengviausią trasą įkopti iš trečio karto — visi kiti įskaitant ir merginas, įkopė iš pirmojo karto! 🙂 Tad po tokios nesėkmės, teko stipriai pasitempti, kad visus kitus pasivyti! Viena laimė tai, kad turėjau patogią avalynę ir nebuvo nereikalingu kilogramų, kuriuos veikė kosmoso gravitacijos centro jėga tempiant lašinius žemės link!

Dalyvaujant buvo įdomu stebėti tai, kaip šio aplankyto „karstymosi“ klubo merginos treniruojasi, kurios prisitraukdamos prie skersinio dar ir rankomis suplodavo arba kaip su pirštų galais įsikabinus į lentą išlaiko savo kūno svori net keletą minučių! Manau jos būtų buvusios baisios priešininkės laipiojant šiomis ant sienų sudarytomis kliūtimis!

Reziumuojant, viskas praėjo labai gerai, išmėginau savo jėgas naujoje veikloje, kiekvienas iš mūsų sėkmingai be traumų užbaigė šią ALL rungtį, išsilieję savo energijas ir suskaičiavę taškus, papildomai pratęsėme šį gražų vakarą Čili restorane, kur graži jauna mergina barmenė suteikė už pinigus jaukioje aplinkoje didelę porcija ledų su vaisiais, šokoladu ir graikiškais riešutais! 🙂 Ledai buvo labai skanūs! 🙂 Ačiū A.L.L. klubui ir šios veiklos kuratorei Viktorijai! 😉

SAM_0951 SAM_0976

 

Darius

Senai bepraktikuotas užsiėmimas laukė manęs „ScalaDream“ salėje. Pirmi bandymai prieš keletą metų kitoje salėje visai sėkmingi buvo, tad nežinojau kaip seksis dabar. Tai kiek nerimavau . Pradedant nuo to, kad reikėjo rasti kur pasislėpusi „žaidimų“ aikštelė. Dėl ko reikėjo net skambinti ir pasitikslinti vietą. Kad nenueičiau į svečius kur manęs nelaukia .
Pasiruošimas laipiojimui keičiant kailiuką į sportinį, instruktažo klausymas. Vis tik rimti reikalai laukė mūsų, čia jums ne pas mamą obuolius skinti . Instruktažas buvo gana išsamus ir po jo prasidėjo… Prasidėjo kova už geriausios „beždžionėlės“ titulą Ir kaip netikėta, pasirodo pas mus Aivaras buvo nepralenkiamas. Ėjo sienomis kaip katinas per morčių. Reikėjo jam tik padaryti apšilimą 1 trasoje. Na stengiausi ir aš neatsilikti, nors jau amžius ne tas. Be reikalo nagus nukarpiau, nebuvo tokio sukibimo su trasa kaip norėjosi . Bet aš stengiausi ir buvau antras po geriausio alpinisto mūsų gretose. Nors ir kainavo tai kančių bandant kelis kartus tą pačią trasą. Bet kas nebando, tas nelaimi. Mergaitės taip pat šaunuolės. Stengėsi, lipo, krito ir vėl lipo . Nors kita diena ir jautėsi, kad su rankom ne nosį krapščiau, visgi buvo malonus laiko praleidimas. Ačiū už suorganizuotą veiklą Vikai.

SAM_0993SAM_1021

Viktorija

Na štai, įvyko dar viena veikla, dar vienas etapas skirtas A.L.L. taurei laimėti – tai laipiojimo dirbtinėmis uolomis veikla. Šią veiklą gyvenime bandžiau antrą kartą, tad maždaug žinojau kokie iššūkiai manęs laukia, ir, kad nebus lengva. Na ir nebuvo. Iš pirmo žvilgsnio kai pasižiūri į sienoje sukaltus spalvotus įvairių forumų ir atspalvių „kibius“ atrodo niekų darbas užlipti iki pat sienos viršaus ir pasiekti „top’ą“. Na, bet tik atrodo, o „paplūšėti“ tikrai buvo kur ir prakaito ne vienas lašelis išbėgo ko gero ne tik man, bet ir kitiems dalyvavusiems. Džiaugiuosi, kad susidomėjimas šia veikla buvo aktyvus. Įsimintinų akimirkų tą vakarą netrūko, viena iš tokių tai, kad per „apšilimą“ supratusi, kad ilgi nagai man tikrai nepadės įveikti trasų ir užsikabinti kaip noriu, o tik trugdys eksprontu  sugalvojau juos nusikirpti :D. Buvo  ir daugiau nutikimų, vienas iš jų skaudesnis..Mūsų klubo švieselė Sniega kažkokiu stebuklingu būdu nebeišsilaikė įsikibusi į kibius ir nukrito nuo sienos. Tuo metu jos veide spindėjo ir šypsena ir išgąstis. Na, bet kai po veiklos kitą dieną sužinojau, kad jai viskas gerai, ir rimtesnių sužalojimų nepatyrė aš tik nusiraminau. Nesinori, kad per organizuotą veiklą būtų nukentėjusių žmonių. Reziumuojant galiu pasakyti, kad savo pasiektu rezultatu esu patenkinta, o laipiojimas dirbtinėmis uolomis tikrai vertas užsiėmimas, kuris ugdo kantrybę, ištvermę ir valios stiprybę. Man patiko sudalyvauti, tikiuosi klube esantiems žmonėms taip pat. Iki malonaus susitikimo kitose veiklos.

SAM_1002SAM_0929

SAM_0933SAM_0964

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide