A.L.L. 3-asis taurės etapas „FORUMAS“ boulingas

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVeikla: A.L.L. 3-asis taurės etapas „FORUMAS“ boulingas

Vieta:  Pajūrio boulingas forumas Šilutės pl. 79., Klaipėda

Data: 2014-03-20

Dalyviai: Arvydas, Aurimas, Darius, Edgaras, Edmundas, Kęstutis, Monika, Viktorija, Vitalija, Žydrūnas, Mindaugas.

Mindaugas.

Kovo 20-oji. Dar viena diena, kai organizuoju šaunią dvikovą, kurioje pralaimėjusiųjų nėra ir laimi tik draugystė. Visi dalyvauja dėl A.L.L. taurės trečiojo etapo ir štai boulingo forumas, ir net gi keletas komentaru apie įvykius.

Edgaras.

Trečiasis A.L.L. taurės etapas atėjo nepastebimai. Po visų dienos darbų, tik spėjau laiku atvykti į etapo pradžią. Nežinojau, kiek dalyvių užsiregistravo, bet stovėjimo aikštelėje pamačius klubo narių mašinas tapo aišku, kad dalyvių tikrai nestigs. Šiame etape prisijungė ir keli nauji taurės dalyviai, kurie azartišką tarpusavio kovą tik pagyvino. Prieš boulingo pradžią matėsi tradicinis veiklos organizatoriaus – Mindaugo jauduliukas. Gerai, kad stengiasi, tikiuosi, jog ateityje jam galėsime patikėti ir didesnes veiklas.

Taigi, trys žaidimai, du geriausi skaičiuojasi į bendrą įskaitą. Klubo merginos, kaip ir kituose etapuose, žaidė draugiškai ir tarpusavyje visos išsidalino prizines vietas. Kovojo jos atkakliai, skirtumai buvo labai nedideli. Džiaugiuosi labai už Vitaliją, kuri debiutavusi A.L.L. taurės kovose iškart laimėjo pirmąją vietą! Sveikinimai!

Tarp vaikinų taip pat virė atkakli kova. Pradžioje atrodė, kad pirmą vietą nesunkiai iškovos Edmundas, ką po pirmosios boulingo partijos jis ir norėjo patvirtinti. Darius kėsinosi į antrąją vietą, tačiau tylusis mūsų Aurimas turėjo kitokių planų. Ramiai, tyliai ir užtikrintai jis rinko taškus ir po dviejų žaidimų jau tapo aišku, kad Aurimas yra rimtas pretendentas į pirmą vietą. Mano takelis, kuriame žaidė Edmundas ir Darius, to tikrai nesitikėjo J Tikriausiai nei Darius, nei Edmundas nebuvo psichologiškai pasiruošę netikėtam iššūkiui, todėl po trijų partijų išskubėjo namo ir nelaukė kol Aurimas sužais savo trečiąjį žaidimą (teisybės dėlei reiktų paminėti, jog abu vaikinai turėjo tolimesnių vakaro planų, todėl ilgiau užtrukti negalėjo). Taip po truputį, neskubant Aurimas iškovojo pirmąją vietą, su kuo jį ir sveikinu!

Man asmeniškai aktualesnė kova buvo dėl 4 vietos į kurią, žinodamas savo galimybes, pretendavau. Po pirmosios boulingo partijos atrodė, kad kovosiu tik su Žydrūnu, tačiau Kęstutis antrojoje partijoje parodė įspūdingą rezultatą ir galutinė rikiuote turėjo paaiškėti tik paskutinio žaidimo metu. Tokia eiga dar įdomesnė! Smagiausia tai, kad viską lėmė mūsų trijų paskutiniai metimai, po kurių paaiškėjo, kad man atiteko 5 – oji vieta, kitaip tariant, mano galimybių viduriukas.

Smagiai praleistos pora valandų draugų kompanijoje, azartas ir gražūs metimai tikrai vakarą padarė malonų. Ačiū Mindaugui už organizavimą ir susitiksime ketvirtame A.L.L. taurės etape! 

Arvydas.

Atvažiavom į boulingą trise, aš Monika ir Vitalija. Kadaise, labai seniai aš jau jame esu buvęs. Užsisakėm alaus po bokalėlį. Kadangi Monika kategoriškai atsisakė atgal parvairuoti, tai aš supratau, kad tai bus mano pirmas ir paskutinis bokalėlis 🙂 . Vėliau nuėjom pasiimti spec. avalynę, skirtą boulingui. Aš paprašiau rūbininko, kad duotų batus be grybelio, jis atsakė, kad batai su grybeliu – brangesni 🙂 . Galvoju, kad tiek to, pataupysiu, tai davė be grybelio. Prasidėjo turnyras. Man asmeniškai siaubingai, abu pirmi paleisti kamuoliai nuėjo grioviais esančiais šonuose, kėgliai taip ir liko ramiai stovėti kaip stovėję. Jau buvau pradėjęs galvoti, kad ir liksiu toks geras, negadinsiu kėglių 🙂 . Kiti mėtė gerokai taikliau. Vitalija išvis buvo sužvėrėjusi, ėjo straikas po straiko 🙂 . Aurimas išvis buvo nepavejamas. Vėliau, suderinus taikilį, pasirinkus tinkamą kamuolėlį ir man pagaliau pradėjo sektis. Buvo ir straikų, ir visko buvo, net Aurimui į nugarą buvau pradėjęs kviepuoti 🙂 . Labai patiko, buvo super. Ačiū Mindei už veiklą 🙂

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide