A.L.L. šeštasis gimtadienis

Data: 2015 liepos 4-5 dienomis

Veikla: A.L.L. klubos šeštasis gimtadienis

Dalyviai: Arvydas, Monika, Vitalija, Agnė, Vita, Tomas, Lėja, Karolina, Aurimas, Artūras, Edgaras, Sigita, Viktorija, Žydrūnas, Edita, Kęstutis, Darius, Dainius, Ignas, Darius, Raimonda, Živilė, Aivaras.

Vieta: Paržežerio stovyklavietė.

Ryte susirinkę sutartoje vietoje keletas ekipažų pajudėjome į stovyklavietę. Kelionė nepraėjo be nuotykių – vienas sugedęs automobilis, o kitam nuleista galinė padanga autostradoje. Bet mums iššūkiai nebaisūs. Viską susitvarkę judėjome toliau, nors ir šiek tiek lėčiau nei įprasta.

Atvykę į stovyklavietę pirmiausiai pasistatėme palapines, išmėginome ežero vandens vėsumą ir pasiruošėme kepti šašlykus. Prieš šašlykus ir po jų buvo smagūs komandiniai žaidimai, kuriuos laimėjo žaliųjų komanda, o geltonieji užėmė antrą vietą. Pasibaigus visiems žaidimams, buvo išdalytos A.L.L. taurės už geriausius pasirodymus pirmą pusmetį. Vakare pasišildėme prie laužo ir sugulėme į palapines miegoti.

TAURĖS

TAURĖS

Kitą rytą vaišinomės ant laužo virta gardžia sriuba, ir jos pavalgę išmėginome Sietuvos kulgrindą, kuri buvo vos už 3km nuo stovyklavietės. Pirmą kartą ėjusiems kulgrindą įspūdžiai liks ilgam.

 

Vegetariški šašlykai

Vegetariški šašlykai

Kova su balionais

Kova su balionais

Kova su balionais 2

Kova su balionais 2

Numušk butelį

Numušk butelį

Numušk butelį 2

Numušk butelį 2

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide