A.L.L taurės II-asis etapas – Boulingas

Vienas iš gana neseniai populiariu tapusio laisvalaikio leidimo būdų mūsų krašte yra boulingas. Taigi, nusprendėme susirinkti ir patikrinti rankų taiklumą, pirštų stiprumą. Iš merginų geriausiai sekėsi Viktorijai, Agnei ir Vitai. Iš vyrų grupės: Edmundui, Aurimui ir  Kęstučiui.

Vieta: Pajūrio boulingas „Forumas“

Data: vasario 23d. (ketvirtadienis)

Dalyviai: Viktorija, Agnė, Vita, Jurgita, Gintarė, Edita, Vitalija, Edmundas, Aurimas, Kęstutis, Tomas, Žydrūnas, Marius, Darius S., Vilius, Linas.

Įspūdžiai:

Kęstutis

Mūsų taurės varžybose visada būna boulingo varžybos, ir visada laimi Karalius, tai einant į šias varžybas niekada nebūna tikimybės laimėti pirmos vietos. Bet visgi, tądien man sekėsi ypač gerai. Pats pirmas smūgis ir vuolia – „STRIKE“, negalėjau savimi patikėti kai po 5 smūgių nebuvau palikęs nė vieno stovinčio kėglio. Per pirmą boulingo partiją surinkau 159 taškus – tai mano asmeninis rekordas ir geriausias rezultatas mūsų kompanijoje, kurią sudarė 16 žmonių. Jau buvau patikėjęs savo sėkme… Ir kai taip atsitinka, įprasta, kad nebesiseka. Taip nutiko ir man. Antrą partiją surinkau tik 99 taškus ir mano viltys subliuško. Trečiai partijai iš naujo susikaupiau ir sumaniau pamėginti pažaisti dėl antros vietos bent, nes pirmoji vieta jau buvo aiški. Peržiūrėjau visų rezultatus ir paskaičiavau, kad man reikia 137 taškų, kad paimčiau antrą vietą ir aplenkčiau Aurimą. Ir ką jūs manote? Surinkau 134 taškus ir pritrūko 3 taškų iki antros vietos… Taigi likau trečias. Šį kartą labai patiko žaisti. Ačiū Edmundui už suorganizuotą veiklą.

Viktorija

Įvyko dar vienas A.L.L. taurės etapas-boulingas. Boulingą aš žaisti mėgstu, ir būna, kad man sekasi, taigi šį kartą taip pat labai pasisekė.
Pradėjau žaidimą nieko daug nesitikėdama, o ir varžovių turėjau nemažą pulką. Konkurencija buvo, bet fortūna beveik viso žaidimo metu, išskyrus keletą „kliurkų” buvo mano pusėje ir man šypsojosi. 🙂 Taip taip, aš surinkau daugiausia taškų merginų įskaitoje ir užėmiau garbingą 1 vietą. (P.s. Agnyte, tu tik nepyk stipriai ir ilgai ant manęs, kad gavai į kaulus vienu taškeliu 😀 išauš ir tavo šlovės valanda 😀 )
Apibendrinant rezultatus ir vakarą, praleistą turiningai, aš facebook’e paspausčiau ‘patinka’ mygtuką. Iki pasimatymo kitose veiklose, bendraminčiai 🙂

Edmundas

Atėjo laikas pasitikrinti taiklumą ir pažiūrėti, kaip pasikeitė mūsų pajėgumai. Visų pirma, kas labiausiai maloniai nustebino, tai, kad dalyviai susirinko gerai nusiteikę, o svarbiausia, kad gausiai. Mūsų buvo 16, gerai, kad takelių nepagailėjau rezervuoti 3, sutilpom normaliai 😀 Man žaisti sekėsi vis geriau ir geriau, tai nesulaukiau didesnio pasipriešinimo 🙂 Laikas praėjo irgi smagiai ir greitai su draugiška kompanija. Ačiū, kad taip gausiai susirinkot, nepagailėjot savo laiko ir šypsenų : D Iki kitų susitikimų 🙂

Nuotraukos:

  

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide