A.L.L. taurės II etapas „Kiro“ biliardas

Veikla: A.L.L. taurės II etapas „Kiro“ biliardas

Vieta:  PC “Kiras” Tiltų g. 16., Klaipėda

Data: 2014-02-20

Dalyviai: Agnė, Darius, Edgaras, Edmundas, Kęstutis, Sigita, Tomas, Viktorija, Žydrūnas, Sniega, Mindaugas.

Mindaugas.

Vasario 20-oji. Nekantraudamas laukiau šios dienos ir galiausiai ji atėjo.  Tai 2-asis A.L.L. taurės etapas, ir kartu pirmoji mano organizuojama veikla kuria atlieku klube. Buvome susitarę susitikti 18:00 prie „Kiro“, o kadangi aš stengiausi viską padaryti teisingai be klaidų, pasirodžiau pusvalandžiu anksčiau. Po truputį sulaukiau visų žaidėjų, Burtų keliu susiskirstėme, kas pradės žaisti.  Man asmeniškai žaisti sekėsi gan neblogai, laimėjau  du kartus iš eilės, bet iki tol, kol atėjau prie Edgaro ir Edmundo. Jie mane sutriuškino ir aš užėmiau garbingą 3 Vietą. Viskas sekėsi ganėtinai gerai. Buvo  klaidelių, tačiau visi mes kartais jų padarome,  todėl manau, kad viskas pasisekė labai gerai ir tikiuosi visi laukiate trečiojo turo, kurį turėčiau ir vėl organizuoti aš.

Viktorija.

…Taigi, ketvirtadienio pavakarę jau buvau susiplanavusi iš ankščiau ir žinojau kur ir su kuo ją praleisiu. Biliardas – tai vienas iš tų žaidimų kurį tenka pažaisti ne dažnai. Tačiau, kai jau turiu galimybę su mielu noru sužaidžiu keletą partijų. Tad ir šį kartą niekieno neįkalbinėjama sutikau prisijungti prie Mindaugo organizuojamos veiklos. Tenka paminėti, kad Mindaugui ši veikla pirmoji, ir nors ir buvo keletą nesusipratimų man jie netrukdė visą vakarą būti geros nuotaikos ir pozityviai nusiteikti. Žaidėme 4 merginos, tad ilgai laukti savo eilės nereikėjo. Dvi pergalės arba du pralaimėjimai iš eilės ir jau žinome kas surenka daugiausiai taškų, o kam atitenka mažiausias taškų skaičius. Man šį kartą nepavyko taip, kaip norėjau, ne tik todėl, kad senai žaidžiau, bet dar ir todėl, kad žaidžiau taip vadinamą pool’ą su stipriomis varžovėmis. Kad patyriau dvi nesėkmes iš eilės labai nenusimenu, nes dar turėsiu galimybę sudalyvauti veiklose, kuriose seksis geriau. Ačiū Mindaugui, kad pakvietė prisijungti ir prisiminti kaip reikia žaisti biliardą.

Sigita

Biliardo turnyro vos nepražiopsojau. Tą ketvirtadienį buvau suplanavusi po darbų nulėkti į vieną seminarą. Gerai, kad Edgaras paskambino ir priminė, kad ALL taurės turnyre tęsiasi kovos 🙂 kiek vėluodama atlėkiau pas jau žaidimą pradėjusius klubiečius.

Pirmą žaidimą lazdas teko suremti su Viktorija. Su ja žaisti biliardą labai smagu: nesijaučia visai jokia konkurencija, žaisdamos paplepėjom apie viską.. žodžiu net pamiršom, kad čia varžybos 🙂

Pirmoje kovoje laimė šypsojosi man, tad į antrą kovą stojau su Agniuku. Šį kartą žaidimas buvo labiau intriguojantis ir reikalaujantis daugiau susikaupimo. Agniukas – rimta varžovė. Kova ėjo taškas į tašką, tačiau tą vakarą panelė Fortūna, matyt, buvo gera mano draugė, tad po intensyvių 2 kovų su Agniuku, pergalę iškovoti pasisekė man.

Dar kartą ačiū Edgariukui, kad priminė man apie biliardo varžybas, nes po jų ALL taurės turnyrinėje lentelėje mano pozicija žymiai pasitaisė 🙂 o Mindaugui ačiū už suorganizuotą šaunu ir smagų vakarą su klubiečiais 🙂

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide