A.L.L. KLAIPĖDA

A.L.L. – Aktyviai Leidžiantys Laiką!

Tai Klaipėdos apskrityje gyvenančių žmonių klubas, kurie savo laisvą laiką leidžia aktyviai ir turiningai, pamato, bei sužino daug naujo, taip pat išbando save, tiesiog šauniai leidžia laisvalaikį.

Klubas yra atviras, visada laukiantis naujų žmonių, kurie mėgsta keliauti, nori patirti nepakartojamus įspūdžius, realizuoti savo svajones susijusias su aktyvumu.

9A.L.L. MISIJA

Propaguoti, organizuoti aktyvų ir turiningą laisvalaikio leidimą, formuoti šiam laisvalaikio būdui reikalingus įgūdžius Klaipėdos regiono gyventojams.

A.L.L. VIZIJA

Profesionaliausia ir aktyviausiai veikianti nevyriausybinė savanoriška aktyvaus ir turiningo laisvalaikio organizavimo organizacija Klaipėdos regione.

Klubo pagrindinis tikslas – skatinti aktyvų gyvenimo būdą, kaip žmogaus rekreacinių poreikių tenkinimo priemonę, skiriant prioritetą aktyvioms keliavimo formoms, padedančioms ugdyti sveiką, ištvermingą, aukštos dorovinės kultūros žmogų.

Jeigu Tau patrauklus aktyvus gyvenimo būdas, Tave žavi šio klubo veikla, tuomet nedelsk ir tapk vienu iš mūsų!

Klubo prioritetai:

  • Teigiamas A.L.L. įvaizdžio formavimas ir nuolatinis palaikymas.
  • Finansinės klubo bazės stiprinimas.
  • Aktyvių narių ir kokybiškų veiklų skaičiaus, bei įvairovės pasirinkimo užtikrinimas.
  • Aukštos motyvacijos klube palaikymas, formuojant tikro klubo nario jausmą ir fiziškai aktyvaus bei turiningo laisvalaikio skatinimas.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide