Akcija „DAROM“

DAROM arba Let’s do it World – tarptautinė aplinkosaugos organizacija, kuri vienija daugiau nei 100 pasaulio valstybių, susikūrusi tada, kai niekas nežinojo, kas tai. Šiai dienai, DAROM akcija viena didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet skatina savanorystės ir pilietiškumo jausmą.

Veikla: Akcija „DAROM“DAROM-logo

Data: 2015 m. Balandžio 25 d., 10:00.

Dalyviai: Viktorija, Žydrūnas, Aurimas, Vitalija, Aivaras, Agnė, Sniega, Edgaras, Tomas + mažoji Lėja, Monika, Arvydas, Rasa, Darius.

Svečiai: Klaipėdos Universiteto, 1 – jo kurso rekreacijos ir turizmo studijų programos studentai, baigiamąją praktiką atliekančios 3-čio kurso studentės Justina ir Roberta bei klaipėdietė Monika.

ĮSPŪDŽIAI:

Viktorija
…Išaušus saulėtam šeštadienio rytui labai apsidžiaugiau, kad sudalyvausiu savanoriškoje organizuojamoje veikloje DAROM 2015. Jau laukiau gero oro ir veiklų lauke po atviru dangumi. Akcijoje „DAROM“ dalyvavau ne pirmą kartą, tad nei baisu, nei nejauku nebuvo. Pasivaikščiojom po mišką, surinkom tiek šiukšlių, kiek mūsų akys matė, padarėme gerą darbą. Įdomu buvo tai, kad pasilikusi su vyriška kompanija radau neįprastą radinį. Jį pavadinome „lizdu“. Toje duobėje buvo tiek šiukšlių, kad net į maišus netilpo, pvz: kaldrą ir kilimą teko vilkti žemei ki pat tos vietos, iš kurios bus išvežamos šiukšlės. Kūdikio lopšys taip pat ne dažnai pastebimas „radinys“ miške, viską sukrovėme kur ir kaip tilpo ir išvalėme priterštą vietą. O po švarinimo akcijos važiavome atidaryti A.L.L. klubo šašlykų kepimo ir valgymo sezoną. Žaidėme žaidimus, kvatojom, mėgavomės puikiu oru ir saulės spinduliais, palaikėm draugą, kuris nutarė atidaryti maudymosi sezoną (žinoma, ne savo noru…) Reziume: padarėme gerų darbų, aktyviai praleidome laiką ir pasidalinome teigiamomis emocijomis. Toks buvo mūsų šeštadienis. Ačiū praktiką atliekančiai studentei Robertai, kad nepabūgo iššūkio suorganizuoti veiklą. Iki kitų susitikimų.

 Pirmakursių studentų seniūnė Beata

Balandžio 25- tosios saulėtą rytą rekreacijos ir turizmo I kurso studentai rinkosi jau į tradicija tapusią kasmetinę akciją  „DAROM“. Šįsyk šiukšles rinkome pamiške link Melnragės. Nors šiukšles rinkome gana tvarkingoje teritorijoje, tai nusprendėme išgirdę dėstytojų pasakojimus apie praėjusių metų akciją, tačiau po dviejų valandų darbo, šaligatvius „papuošėme“ ne vienu rožiniu šiukšlių maišu. Pasibaigus akcijai aptarinėjome kokių šiukšlių radome daugiausiai, dominavo stikliniai buteliai, skardinės bei plastmasiniai maišeliai. Visi studentai džiaugėmės, jog galėjome prisidėti prie šios akcijos bei palengvinti Žemės „kvėpavimą“ surinkdami šiukšles. Tikimės, jog ir kitąmet prisijungsime prie akcijos „DAROM“ ir toliau sieksime, kad Klaipėda būtų švarus miestas.

 

 

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide