Akropolio pramogos

Vieta: Taikos prospektas 61 (Prekybos centras – Akropolis)

Laikas: 19:00

Data: 2014-04-23 (trečiadienis)

Dalyviai: Viktorija, Žydrūnas, Edgaras, Mindaugas, Aurimas, Kęstutis, Sigita, Agnė, Edita

..Veikla, kurią organizavau aš buvo kupina įspūdžių, geros nuotaikos ir nekasdieniškų nutikimų. To vakaro aš laukiau nuo tada, kai parašiau klubiečiams laišką, nes kaip tik tą dieną buvau apžiūrėti „Epsylon“ pramogų salę.. Džiugu buvo tai, jog nei vienas ankščiau nebuvome išbandę tokių pramogų (lazerių labirinto ir virvių kambario). Po šios fiziškai aktyvios veiklos visi buvome nusilpę, nes daug jėgų kainavo tas „velnio“ kambarys, kuriame ne tik, kad netrūko šypsenų, raginimų, bet ir traumų. Labai neišsiplėsdama noriu nusikelti į tą vakarą dar kartą. Tad įspūdžiai ir veiklos ir užfiksuotos akimirkos štai čia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aurimas

Trečiadienio vakarą visi susirinkome į akropolį. Čia mūsų laikė puikus vakaras su įdomiomis pramogomis. Pirmiausia nusprendėme išbandyti lazerių kambarį. Šis kambarys ypatingas tuo, kad jame sumontuoti 32 lazeriai, kurie išdėstyti įvairiose kambario vietose. Visas užduoties smagumas tame, kad turi praeiti šį lazerių kambarį ir pasistengti neužkliūti nei už vieno lazerio. Žinoma trasos įveikimo laikas taip pat labai svarbu. Man tikrai patiko šis įdomus kambarys. Bet man asmeniškai nepavyko įveikti viso kambario neužkliuvus nei už vieno lazerio. Keli lazeriai buvo paliesti. Norint praeiti visą kambarį neužkliuvus, reikia išsilankstyti į įvariausias figūras, o tai padaryti nėra taip jau lengva. Bet visumoje pramoga tikrai labai įdomi 🙂

Padarius apšilimą lazerių kambaryje, toliau mūsų laukė laipiojimo kambarys. Visame kambaryje buvo įrengta įvairaus sudėtingumo trasa, kuri retkarčiais tikrai reikalauja daug susikaupimo ir fizinių jėgų. Prieš prdadėdami įveikinėti trasą, visi užsidėjome apsauginę įranga. Tad buvome pasiruošę eiti į kliūčių ruožą visomis jėgomis. Pradžioje trasos kliūtis buvo mažiau sudėtigos, gal, kad žmogus tiesiog apšiltų prieš sunkesnius išbandymus. Tačiau kiekviena kliūtis reikalauja mąstymo, kaip geriau įveikti kliūti ir taip pat geros pusiausvyros. Praėjus pusę trasos išpylė ir pirmasis prakaitas, nes trasa tikrai reikalauja fizinių jėgu. Man asmeniškai ypač buvo sunki trasos pabaiga, nes ten buvo įrengta labai sudėtinga kliūtys. Ten aš užtrukau ganėtinai daug laiko. Galima sakyti, kad pirmą kartą visos trasos praėjimos buvo daugiau pažintinis, nes trasoje sugaišau ganėtinai daug laiko. Tačiau antrą kartą kai jau ėjau visą trasa, sugaišau daug mažiau laiko. Galiu pasakyt, kad išbandyt šį kambarį tikrai įdomu, išbandyt visas kliūtis, sugalvot kaip jas įveikt. Be to ši veikla yra ir puiki raumenų mankšta, nes reikalauja nemažai fizinių jėgų. Manau, kad vakaras buvo tikrai puikus nes patyrėme daug šaunių įspūdžių 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Agnė

Lazerių labirintas ir pramogos virvių labirinte skambejo gana įdomiai, todėl net nedvejodama prisijungiau prie šios veiklos. Juk kažkas naujo, nepatirto, bent iš dalies J

4 merginos ir 6 vyrukai kaip visada konkuruodami stojo į kovą. Pradėjo, žinoma, merginos ir nuo lazerių labirinto. Manau visiems buvo smalsu sužinoti kas tai ir su kuo „valgoma“. Prisižiūrėjusi filmų, kuriuose vagys slenka aptemptais kostiumais link išsvajotojo deimanto pro patalpą, kurioje begalė raudonai šviečiančių lazerių, tikėjausi panašaus vaizdelio. Ko tikėjausi, tą ir gavau, smagus vaizdelis, kaip reikia bandyti išsukti savo kūną tarp tokių lazerių, kurie vos prisilietus cypiaJ  Manau iš pradžių visiems buvo smagu išspręsti praėjimo klausimą,  kol visi supratom kaip greitai galima įveikti šį kliūčių ruožą – tiesiog šliaužiant pilvuJ Buvo visai linksma stebėti visus grįžtančius iš labirinto kambario besivalančius krūtinę, keliusJ Oi, kokie mes apgavikai J Nesažiningi buvom, bet…… tai juk pramoga

Antroji varžybų dalis – virvių labirintas, kai po kojomis matai tinklą, bei apačioje esančią patalpą. Ši pramoga mums visiems ne naujiena, esame kopinėję ir HBH‘e ir Klaipėdoje esančiame Kar Kar parke, tačiau dar niekad neteko kopinėti patalpoje. Galbūt tuo ir buvo įdomi ši pramoga. Žinoma, dar vienas smagus momentas – palaipsniui augantis azartas aplenkti konkurentą bent keliomis sekundėmis – visgi kovojame dėl A.L.L. taurių… Na ši konkurencinė kova kai kam kainavo pusles ant rankų, nubrozdinimus, mėlynes ant kūno, nagus.  Bet ar nebuvo verta ???

Visi šaunuoliai, kovoję, nepasidavę ir smagiai laiką praleidę trečiadienio vakarą Ypsilon pramogose.

Ačiū Viktorijai už suorganizuotą veiklą!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Edgaras

Penktąjį A.L.L. taurės etapą ilgai vadinome tiesiog „Akropolio“ pramogos. Niekas iš mūsų tų pramogų – užduočių iki tol išbandę nebuvo. Žinojau tik tiek, kad šiame prekybos centre įsikūrusi įmonė teikia fiziškai aktyvias pramogas, kurios puikiai tinka mūsų rengiamoms A.L.L. taurės varžyboms.

Visi susirinkome laiku ir truputėlį apsiuostę aplink pradėjome savo taurės kovas. Visas pramogų kompleksas priklausė praktiškai mums, nes be mūsų daugiau nebuvo nė vieno kliento. Pradžioje išbandėme lazerių labirintą. Įdomu, nauja, tik labai greita. Sigita pradėjo pirmoji ir sąžiningai bandė pralįsti pro visus lazerius jų nekliudydama. Kiti šias užduotis įveik stebėtinai greičiau, tačiau gudrybė buvo greitai išaiškinta. Pasirodo, jog galima pro daugelį lazerių pralįsti apačia, ir jeigu užpakalis bus laikomas žemai, tikimybės užkliūti beveik nėra. Hmmmm vertinčiau taip kaip pramogos broką, nes visi norime šią užduotį atlikti kuo greičiau, todėl naudojant alternatyvų praėjimo būdą iš 2 minučių liko tik 20 sekundžių.

Antroji aktyvi pramoga buvo kažkas panašaus į nuotykių parką, tik trasos padarytos pastato antrame aukšte. Be jokios priežiūros mes turėjome įveikti dvi skirtingas trasas. Čia ir prasidėjo visas azartas. Pirmuoju bandymu išryškėjo pirmieji lyderiai, atrodė, jog laiko pagerinti nebepavyks. Tačiau antrieji bandymai parodė, jog laikai gerinami ir net labai stipriai. Prasidėjo rezultatų skaičiavimas, kiek kam reikia pagerinti sekundžių ar minučių, norint aplenkti varžovą. Užvirė atkakli kova tarp manęs ir Žydrūno. Mindaugas šioje rungtyje pajautė savo stichiją, todėl jo aplenkti nesitikėjau, Kęstutis taip pat pateikė rimtą paraišką į aukštą vietą, tad liko Žydrūnas. Pirmiausia jis pagerino mano laiką, tad teko atsakyti geresniu rezultatu ilgojoje trasoje, kurios jis labai nenorėjo eiti. Kiek pasvarstęs nusprendė bandyti ir savo laiką pagerino taip smarkiai, kad trumpojoje trasoje man praktiškai nebepaliko šansų pasivyti. Neplanuotai Žydrūnas aplenkė ir Kęstutį, kuris nieko nebegalėjo padaryti, nes jau buvo išnaudojęs visus bandymus. Šįkart po gražios ir atkaklios kovos teko man pralaimėti, tačiau kova vyko labai smagi. Lygiai tokios pat azartiškos varžybos vyko ir tarp merginų.

Po šio etapo jaučiau didelį didelį fizinį išsekimą, nuovargis ėmė viršų. Nesupratau, kodėl taip greitai pavargau, bet kiti dalyviai jautėsi panašiai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide