Aktyvus bei kūrybingas savaitgalis

Šis savaitgalis išsiskyrė veiklų gausa. Klubo nariai pagal galimybes galėjo sudalyvauti net trijose veiklose. Šeštadienį vyko pėsčiųjų žygis „Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais“, kur savo jėgas bei ištvermę galėjo išmėginti kiekvienas norintis. Dalis klubo narių sudalyvavo šiame žygyje ir nukeliavo 20 km atstumą.

Taip pat šeštadienį vyko įspūdingas ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje. Šiame festivalyje buvo galima pamatyti pačių įvairiausių ir gražiausių meno šedevrų sukurtų tiesiog iš ledo. Tad klubo nariams buvo puiki galimybė aplankyti šį nekasdienį renginį ir viską pamatyti iš arti. Visiems dalyviams ši kelionė labai patiko ir paliko tikrai gerų įspūdžių.

Na, o šį sekmadienį, po įvairiausių žygių, ledo festivalių, klubo nariai tūrėjo galimybę patys šį tą sukurti. Na, ne ledo skulptūrą, bet šį tą paprastesnio, pritaikomo kasdienėje veikloje. Ką sukurti tūrėjo apsispręsti kiekvienas dalyvis. Kas sukūrė puikią apyrankę, kas nuostabius auskarus, kas nedidelę piniginę ar vizitinių kortelių dėklą. Tad šiek tiek pasistengus galima pasidaryti labai puikių daiktų, kuriuos galima pritaikyti kasdienėje veikloje. Po šios veiklos ir vėl sužinojome šį tą naujo 🙂

Šis savaitgalis išties buvo kupinas pačių įvairiausių veiklų, nuo fiziškai aktyvių iki šio to kūrybiško 🙂

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide