ALL veiklų sezono atidarymas

Šiais metais klubiečiai nusprendė kiek kitaip nei įprastai atidaryti ALL veiklų sezoną. Buvo nubalsuota, kad ALL veiklų sezoną atidarysime ne pirtelėje, kaip įprasta, bet laiką leisdami aktyviai – žaisdami boulingą. Tad vieną žiemiškai šaltą sekmadienio popietę susirinkome „Kapitolijaus“ boulinge pajudėti, pabendrauti, šiek tiek sveikai parungtyniauti.

Veikla: ALL sezono atidarymas – boulingas

Data: 2016-01-17

Dalyviai: Aurimas, Arvydas, Agnė, Sandra, Monika, Vita, Vitalija, Linas, Darius, Edgaras, Kęstutis, Edita, Gediminas, Viktorija ir Žydrūnas.

O štai dalyvių įspūdžiai:

Sandra:

Sezono atidarymas!!! Naujas sezonas, naujas pirmininkas, nauja sezono atidarymo veikla – boulingas. Šiek tiek keista, kad ne šiltoje pirtelėje susirinkome, bet matant, kad atėjo laikas naujovėms, tai štai ir naujovė! 🙂 14-ą klubui prijaučiančių žmonių okupavo 3 boulingo takelius ir pasidalinę į komandas, nusprendė rimtai kovoti. Kovoti dėl garbės!

Pristatau komandas… A komanda: Monika, Arvydas, Agnė, Aurimas, Sandra. B komanda: Darius, Vita, Vitalija, Linas. C komanda: Edita, Žydrūnas, Kęstutis, Viktorija ir Gediminas (naujokas).Kol kažkas suvedinėjo vardus, kiekviena komanda, nedelsiant, užsisakinėjo sau „dopingus“. Visi žinojo, kam ko reikia, tai ant stalų greit atsirado ir alaus su putele, ir duonos, ir kakavos, ir pieno kokteilių.. žodžiu, ko kam reikėjo, to ir buvo 🙂 Juk kovojom dėl GARBĖS!

Viens, du, trys… pradedam!!! Nedaug mačiau kaip kiti žaidė, bet įstrigo Vikos nerealūs rezultatai 🙂 🙂 🙂 Jau taip sunkiai rinko rezultatus… bet ko nepasakysi apie Darių, Aurimą ir netyčia aplankiusį sėkmę – Kęstutį! Ok, viskas nuo pradžių.. Aš bandžiau savo priešininkus nukauti savo raganiškais burtais, tai kaimyninis takelis, net laukdavo, kada aš sumesiu rutulius, kad nenuneščiau jų sėkmės. Kelis sykius pavyko tai padaryti, cha cha cha 😀 Taigi, per pirmą roundą geriausiai pasižymėjo Darius surinkęs 134 taškus. Tačiau jo B komanda tesurinko 404 taškus. Juos aplenkė C komanda surinkdama 450 taškų (lyderis Žydrūnas – 100 taškų), bet už B ir C komandą buvo stipresnė A komanda, kuri turėjo 486 taškus. Šioje komandoje lyderiavo Aurimas savo kraityje turintis 118 tšk. BET!!! Imant vieno žaidėjo vidurkį nugalėjo – B komanda!!! A – 97,2 tšk., B – 101 tšk., C – 90 tšk.

Ką gi, einam prie antro roundo. A komanda šaukia, rėkia, ploja, vienas kitą stipriai palaiko, paskatina ir va! Rezultatas – 514 taškų! Net Agnė pabunda iš letargo miego ir „straikus“ mėto! Apie Aurimą net nekalbu, nes jis lyderių lyderis surinkęs 169 taškus 😉 Žaidimas nuostabus, visi linksminasi, visiems azartas, kas kiek numuš.. A ir B komandos susidraugavo, aptarinėja slidinėjimo centrus Lietuvoje, rezga, mezga kitus ateities planus.. O tuo tarpu C komanda atsiputusi muša kėglius ir taip surenka 449 taškus. Tik dėl lyderio pozicijos neišsiaiškino, nes Edita bandė perimti lyderystę į savo rankas surinkus 104 taškus, o Žydrūnas niekaip nenorėjo pasitraukti surinkęs taip pat – 104 taškus! 😀 Ką gi, B komanda užmigo ant laurų ir tesurinko 360 taškų. Lyderis aiškus – Darius (128 taškai). Vedam vidurkį ir…. ir… A komanda laimėjo 2-ą roundą!!! A – 102,8 tšk., B – 90 tšk., C – 89,80 tšk.

Trečias, LEMIAMAS, roundas! Visi daugiau mažiau pasitempė, „dopingas“ irgi daro savo.. vienas numuša strike, žiūrėk, jau kitam ploja, nes irgi „straikinėja“! Varžybos vertos aukščiausios lygos, nes rezultatai vieni už kitus geresni! Nuotaika – vau! Edgaras nors ir nežaidžia, bet aktyviai palaiko B komandą, motyvuoja visais įmanomais būdais merginas, kad nepasiduotų.. ir štai, B komanda su Dariaus geru indėliu (153 tšk.) surenka sau geriausią rezultatą – 426 taškus! Neįtikėtina, bet jų vidurkis vienam žaidėjui 106,5 taškai 🙂 🙂 🙂 A komanda vienu tašku nusileido C komandai – 503:504. Aurimėlis, matyt, nuvargo ir surinko tik 140 taškų, o va Kęstutis, kai dėėėėjo visas pastangas ir va, rezultatas aiškus – 166 taškai 😀 Atitinkamai vidurkiai: A – 100,6 tšk., C – 100,8 tšk.

Ką gi, kova buvo taškas į tašką, bet GARBĖS kovą laimėjo…. A komanda! Užimdama garbingą II vietą 🙂 🙂 🙂 C komanda! Užimdama III vietą! Ir B KOMANDA – užimdama I vietą! Sveikiname nugalėtojų, Dariaus, Vitos, Vitalijos ir Lino komandą! Jūs buvote nuostabūs ir kovingi iki galo! Spaudžiam dešinę ir iki kitų susitikimų! Taip pat dėkojame organizatorei Monikai už sklandžiai suorganizuotas varžybas dėl garbės! 😀

Vita:

Nauji 2016 metai klube prasidėjo aktyviai, o kaip gi, juk mes – aktyviai leidžiantys laiką klubiečiai 🙂 Dauguma A.L.L.aliečių nubalsavo atidaryti naujuosius klubo metus su bouligo kamuoliu rankose arba kitaip dar vadinamu medtakio kėglių žaidimu. Tame tarpe ir aš 🙂 Greičiausiai todėl, jog boulingas nepavaldus laikui ir lieka vienas populiariausių žaidimų pasaulyje. Kam įdomu, priminsiu boulingo istoriją. „Seniausi kėglių žaidimo reikmenys, t. y. kėgliai ir rutuliai, buvo rasti archeologinių kasinėjimų Egipte metu. Buvo nustatyta, kad jais žaista prieš 5200 metų. Panašius reikmenis archeologai rado ir Polinezijoje. Žaidimas vadinosi „ula maika“. Kamuolį ridendavo į kėglius, kurie buvo sustatyti už 60 pėdų (beveik toks pats atstumas yra išlikęs ir šiais laikais.) Panašus žaidimas buvo kultivuojamas ir Graikijoje bei Romoje. Ketvirtame amžiuje Vokietijoje kėgliai buvo religinio ceremonialo dalis. Viduramžiais šis žaidimas kaip epidemija pradėjo plisti po visą Europą. Ypatingai pamėgo žaisti kėgliais anglai, vokiečiai ir Skandinavijos šalys. Britų karalius Edvardas II netgi specialiu potvarkiu uždraudė šį žaidimą, kadangi žmonės pradėjo pernelyg daug laiko skirti kėgliams.

Sovietų buvimo Lietuvoje metu boulingas buvo uždraustas kaip žaidimas, kuris yra kapitalizmo dalis. Tik 1994 metais gruodžio 27 dieną didelis boulingo mylėtojas Juozas Nevidauskas Kaune įrengė pirmą AMF firmos boulingo salę. Takeliai pradėjo veikti „Kauno undinės“ laisvalaikio centre. Iš karto boulingas tapo labai populiarus ir mėgiamas (Vikipedija).“

Boulingas, man asmeniškai, smagus ne tik tuo, kad gali pajudėti fiziškai (beje, kitą dieną truputuką jautėsi boulingo kamuolio kilnojimo pasekmėlės), bet ir tuo pačiu pabendrauti.

Tad ir šį kartą sekmadieninis susitikimas „Kapitolijaus“ boulinge buvo labiau pabendravimas, negu varžybos. Nekonkuravome, tačiau, mano nuomone, čia reikėtų nepamiršti ir paminėti žaidimo lyderių: Aurimą ir Darių. Laikas prabėgo nepastebimai 🙂 Norėčiau nuoširdžiai padėkoti tau, Monika, už gerai suorganizuotą naujo A.L.L. sezono atidarymą!!!

Viktorija:

Nespėjome vieni nuo kitų atsikvėpti, o štai ir vėl susitikome atidaryti naują klubo sezoną. Žaisti boulingą man visada patiko ir patinka, tik ne visada taip gerai sekasi, kaip norėčiau. Šį kartą žaidžiant su puikiai nusiteikusia kompanija turėjau pripažinti, kad buvo ne mano popietė. Tie sunkūs kamuoliai nenorėjo manęs klausyti ir riedėjo į tas puses, į kurias norėjo. Nedaug taškų pavyko surinkti, bet visiškai nusivylusi žaidimu nesijaučiau, nes jeigu atmintis neapgauna, tai bent 2 „straikai“ tikrai buvo. Apšilimą prieš A.L.L. vieną iš etapų t.y. boulingą padariau, tikiuosi ateityje sužaisti seksis kur kas geriau. 🙂

boulingas1 boulingas2 boulingas3 boulingas4 boulingas5

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide