Apsilankymas „5 pėdutėse“

Veikla: Apsilankymas  gyvūnų globos namuose „5 pėdutės“

Vieta: Klaipėda, Jūrininkų pr. 38

Data: 2014-02-08

Dalyviai: Edita, Sigutė, Agnė, Viktorija,  Aurimas, Tomas, Edgaras, Kęstutis, Žydrūnas, Mindaugas, Edmundas.

su dovanomis gyvūniukams

Tradicija tapęs apsilankymas „5 pėdutėse“ šiais metais sulaukė nemažo susidomėjimo ir palaikymo. Surinkome tiek pinigėlių, jog pavyko nupirkti po pora maišų šuniukams ir kačiukams skirto maistelio. Taip pat atsirado žmonių, norinčių padovanoti gyvūniukams reikalingų daiktų: guolį, dubenėlį, pavadėlį, striukytę. Šeštadienį 14val gyvūnų prieglaudoje mus pasitiko direkrotė Rika (prieglaudinis anglų aviganis) bei savanorė Violeta, kuri supažindino su prieglaudoje gyvenančiais keturkojais, papasakojo trumpas jų atsiradimo istorijas. Visi likome sužavėti, kaip žmonės, negailėdami savo laiko bei pastangų, aukojasi dėl niekuo kaltų į gatvę išmestų gyvūnėlių gerovės. Namo grįžome pasisėmę gerumo, bei nuoširdaus džiaugsmo – yra dar pasaulyje žmonių, kurie neprašydami atlygio rūpinasi už save silpnesniais…

Direktorė Rika

Nuoširdžiai dėkoju UAB „Ankoris“, UAB „Geoplanai“, A.L.L. nariams ir Silvijai Razbadauskytei už paramą gyvūnėliams.

Taip pat apie apsilankymą „ 5 pėdutėse“ galite pasiskaityti Vakarų Ekspreso internetiniame laikraštyje, adresu : http://www.ve.lt/naujienos/laisvalaikis/gyvunai/5-pedutes-sulauke-dosniu-sveciu-1141960/.

Viktorija

Saulėta ir graži šeštadienio popietė pasitiko mus visus, kurie norėjo nuveikti dar vieną gerą darbą Naujųjų metų proga. Šį kartą lankėmės šunelių ir katinėlių prieglaudoje „5 pėdutės“ . Man apsilankymas toje įstaigoje buvo pirmas ir įsimintinas. Įsimintinas todėl, kad aš žiūrėdama internete nuotraukas šuniukų ir kačiukų niekad neįsivaizdavau, kad jiems taaaip t-r-ū-k-s-t-a maistelio ir būtinų reikmenų jų gerovei užtikrinti.

DSC_0395

Tačiau mes su klubo bendraminčiais

prisidėjome prie to, kad gyvūniukai taptų sotesni ir laimingesni. Padovanojom jiems tinkamo ėdalo, žaisliukų, guolį, kramtalų. Žinau, kad kiekvienas tos prieglaudos gyventojas su virpančia širdele tikisi kuo greičiau surasti mylinčius
šeimininkus ir gerą šeimą, kurios nariu galės tapti. Širdį spaudė tai, kad buvo tiek daug gražių, meilių, gerų gyvūnų, ir kiekvienas vis kitoks, su savo istorija ir patyrimais, tačiau nei vieno iš jų negalėjau išsinešti. Na, galbūt kada nors ir man pavyks suteikti vienam iš ten gyvenančių jaukius namus ir tapti mažąjį keturkojį mylinčia Jo šeimininke. ačiū draugei Editai už suorganizuotą veiklą.

 

Aurimas

Gražią šeštadienio popietę visi klubiečiai susirinko vedami vieno tikslo – aplankyti gyvūnų globos namus „5 Pėdutes“. Aš pats asmeniškai ankščiau nebuvau tokioje veikloje dalyvavęs, todėl man buvo smalsu, daugiau sužinoti apie gyvūnų globos namuose gyvenančių gyvūnų kasdienybę. Vos tik atėjus į globos namus, mus iškart pasitiko mielas, draugiškas šuva, kuris buvo tarsi visų namų sargas. Įžengus į namų vidų iškart pasigirdo daugybė įvairiausių šunų lojimų, kurie tarsi norėjo mums kažką papasakoti,

Terapiautė Knopkė

tik kiekvienas savaip. Visi šunys buvo pačių įvairiausių veislių ir amžiaus. Nuo kelių mėnesių iki kelerių metų ir daugiau. Kiekvienas šuva tarsi žmogus, su savo charakteriu ir manieromis. Bet vienas dalykas jiems visiems yra bendras, jie visi labai džiaugiasi, kai kas nors juos aplanko, rūpinasi jais, žaidžia su jais. Tuomet kiekvienas šuva atsidėkoja visa savo širdimi, visiems geriems žmonėms, kurie jiems padeda ir rūpinasi jais. Gyvūnų globos namuose taip pat be įvairių puikių šunų sutikome ir keletą gražių katinų. Katinų šiuose namuose buvo žymiai mažiau negu šunų, bet jie visi mylimi ir jais gerai rūpinamasi. Ačiū globos namų darbuotojai, kuri mums daug papasakojo apie čia gyvenančius gyvūnus. Buvo tikrai įdomu pasiklausyti. Labai džiaugiuosi, kad yra gerų žmonių, kurie rūpinasi beglobiais gyvūnais ir kiekvienas jiems padeda kaip tik gali. Ir pabaigai pridursiu, kad tikrai labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau šioje veikloje bei galėjau prisidėti ir kažkuo pagelbėti gyvūnų globos namuose gyvenantiems gyvūnams.

Agnė 

DSC_0401

Kasmetinis apsilankymas VŠĮ „5 pėdutės“ tapo tradicine klubo A.L.L. veikla. Tikriausiai tai bene nuoširdžiausia mūsų veikla, kuomet aplankome ir dėmesį skiriame tiems mažiems padarėliams, kuriuos šeimininkai palieka likimo valiai. Tikiu, kad niekas nepaprieštaraus, kad jiems svarbiausia ne kiek atnešamas maistelis, ar žaisliukas, o paprasčiausias žmonių dėmesys. Tad šeštadienį mes juos ir aplankėme.

Kaip visada šioje veikloje sugūžėjo ypatingai didelis klubiečių skaičius, skubantis pamatyti šuniukus ir kačiukus, savo rankomis paglostyti tuos mažus, ir ne tik mažus, padariukus 🙂 Išties labai liūdna matyti gyvūniukus narvuose, ne šalia savo šeimininkų, tačiau geriau narve, nei gatvėje.

Kas mane labiausiai žavi šioje veikloje? Tikriausiai ne tie šuniukai, kurie neturi šeimininkų, o tie, kuriuos savanoriai taip gražiai vadina šuniukais – daktariukais. Jiems skiriamas ypatingas dėmesys, nes jie kitokie, netgi neatiduodami naujiems šeimininkams.

DSC_0405

Dar negaliu nepaminėti savanorės, kuri mus vedžiojo po prieglaudą ir pasakojo apie vos ne kiekvieną šuniuką bei kačiuką. Smagu matyti žmogų, taip mylintį savo veiklą. Ir dar kai žinai, kai kad tas žmogus savanoriauja vos pusę metų.

Tad ačiū Editai, kad suorganizavo mūsų tradicinę veiklą 🙂

 

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide