Apsilankymas Klaipėdos dramos teatre ir spektaklio “Savanos įlanka” stebėjimas

Apsilankymas teatre – kasmetinė A.L.L. klubo veikla. Šiais metais klubiečiai spektaklį stebėjo atsinaujinusiame Klaipėdos Dramos teatre. Vieni jame lankėsi pirmą kartą (turiu galvoje gyvenime:)), kiti tiesiog turėjo progos apsilankyti tiek iš išorės,  tiek ir iš vidaus pasikeitusiame teatre. Aš šiame teatre buvau pirmą kartą, ir atvirai pasakius, didesnį įspūdį man paliko pastatas, ne spektaklis. Trijų aktorių spektaklis „Savanos įlanka“ išties sukėlė ganėtinai skirtingas emocijas, tačiau apie jas plačiau papasakos Gediminas, Kęstutis ir Vitalija.

62

Data: 2016.04.28

Dalyviai: Agnė, Edita, Edgaras, Gediminas, Kęstutis, Vitalija, svečias Ieva

Gediminas

Spektaklis įstrigo savo struktūra, kai scenoje vienu metu yra dabartis, joje gyvenantys personažai ir praeities įvykiai, jų dalyvių atspindžiai. Ryškiomis aistros, meilės, netekties skausmo emocijomis pasakojama trijų kartų moterų gyvenimo istorija. Susimąsčiau, ko man trūksta gyvenime, nors, hm, gražios ir stiprios emocijos gali baigtis ir pražūtingai 🙂

Kęstutis

Senokai nebuvau spektaklyje, bet pasitaikius progai apsilankiau su klubu. Spektaklis vadinosi “Savanos įlanka“. Aktoriai vaidino gerai, bet pats spektaklis pasirodė ganėtinai sudėtingas, keletą kartų pagavau save mąstantį apie kažką kitą. Pametus spektaklyje dėstomą mintį, sunku suprasti kas vyksta, nes veiksmas keletą kartų persikelia į praeitį ir pasakojimas tampa padrikas. Išėjus iš spektaklio apima dvejopos mintys – tarsi ir buvau spektaklyje, bet labiausiai įstrigo ne aktoriai ar jų vaidyba, ir net ne pati spektaklio mintis, o skambėjusi muzika… Gal aš buvau visai ne spektaklyje ?

Vitalija

Turiu prisipažinti, kad ėjau į spektaklį, net nežinodama nei apie ką jis, nei koks jo pavadinimas. Pavadinimą išgirdau dar per pirmas penkias minutes – taip romantiškai nuskambėjo… Savanos įlanka… O apie ką spektaklis iki galo galbūt ir nesupratau. Bet man patiko! Patiko, kad kūrinys paliko erdvės pamąstymams ir interpretacijoms, savoms įžvalgoms ir gal kažkiek net spėlionėms. Patiko, kai ne viskas sukramtyta ir paaiškinta. Labai patiko muzika ir atmosfera, aktoriai ir scena. Ačiū jiems ir ačiū Agnei už gerus įspūdžius!

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide