Apsilankymas Lietuvos jūrų muziejuje

Data: 2018 m. vasario 4 d.

Vieta: Lietuvos jūrų muziejus Smiltynėje

Dalyviai: Tomas, Žydrūnas, Vita, Edita, Viktorija, Kęstutis, Sandra, Vitalija, Gediminas

Nuslūgus pirmoms atnaujinto Jūrų muziejaus lankytojų bangoms, nusprendėme ir mes apžiūrėti šiuos, ilgai rekonstruotus ir išgirtus jūros gyvūnų namus. Muziejus išsiplėtė ir tapo kur kas įdomesnis, šiuolaikiškas ir interaktyvus. Visiems klubo nariams patiko įvairiai ir linksmai pristatomos gyvenimo jūrose istorijos 🙂 Štai keletas įspūdžių iš šios, mums daug smagių žinių suteikusios, sekmadienio popietės:

VITA:

Pasiūlymas aplankyti atsinaujinusį Jūrų muziejų suviliojo… Klaipėdos Jūrų muziejus man primena vaikystę vasaros metu, kai su tėvais stebėdavom lauke plaukiojančius ar besišildančius saulėje ruonius, čarlius čiaplinus pingvinus ir besitaškančius tonas sveriančius jūrų vėplius. Šį kartą vienas iš jų manęs neaptaškė, bet gerai pagąsdino, pamokino, nes mat Vita sumąstė kyštelėti ranką į JO aptvarą… Tad jūrų vėplio atsakas į tokį mano gestą buvo: -Rrraaauuu!!!, turbūt, išvertus į žmonių kalbą būtų: – Trauk savo leteną iš mano teritorijos!!! Apart šiokio tokio incidento su jūrų vėpliu, muziejus labai patiko. Muziejus atnaujintas šiuolaikiškai ir interaktyviai. Tiek mažas, tiek ir suaugęs ras įdomių užduočių: pavyzdžiui, galės pasitikrinti žinias apie vandens gyventojus, išmoks kaip surišti jūrinius mazgus iš virvių, galės pavairuoti laivą ir pabandyti užsidėti liemenę per 15 sekundžių. Grįžtant prie gyvūnų, didelį įspūdį paliko plaukiojantys milžiniški eršketai (beje, su vienu iš jų pasidarėme selfį), žuviukas Nemo su Dori, ponas ir ponia krabai bei želatininės medūzos. Smagiai ir turiningai praleistas laikas Jūrų muziejuje – garantuotas. Labai patariu jį aplankyti 🙂 Ačiū, organizatoriui Gediminui už galimybę dar kartą įsitikinti, kad klaipėdiete būti ir gyventi Klaipėdoje gyventi labai gera!!!VIKTORIJA:

…kai klubo bendraminčių kompanija  pradėjo organizuotis apsilankymą jūrų muziejuje aš per daug negalvojau eiti ar neiti, aš jau žinojau, kad norėsiu apsilankyti ten po renkonstrukcijos. Ir ką, susirinkome gausi kompanija prie kelto į Smiltynę ir puikiai nusiteikę pajudėjome tikslo link.

Nežinau kaip kitiems , bet man labai labai patiko. Buvo įdomu, nauja, nepažinta. Apgalvoti įvairiausi sprendimai žavėjo visą tą laiką, kol vaikščiojau po muziejų ir tyrinėjau viską kaip mažas vaikas didelėmis iš nuostabos akimis. Visko tiek daug, ekspozicija įdomi, pritraukianti tiek mažus tiek vyresnio amžiaus žmones. Nesumeluosiu pasakydama, kad tai buvo vienas iš nedaugelio muziejų, kuriame buvau ir kuris paliko tikrai gerą įspūdį. Rekomenduosiu ir kitiems apsilankyti. Tiek vasarą, tiek žiemą ten yra ką pamatyti. Ir tikrai verta 🙂 Neatsispyriau pagundai suvenyrų krautuvėlėje nusipirkti magnetuką ant šaldytuvo su ruoniu. Dabar man tas puikus ruonis primena produktyviai išnaudotą sekmadienio popietę jūrų muziejuje.

Ačiū Gedučiui už iniciatyvą ir veiklos organizavimą. Iki kitų pasimatymų 🙂

 

O čia galite pamatyti trumpą filmuką iš įspūdingiausios muziejaus ekspozicijos:

Ką veikti sekmadienį?Rašyti A.L.L. nariams ir vykti pažiūrėti atsinaujinusio Lietuvos jūrų muziejus 🐢🐟🐙🦀Kaip visada, ekspromtu gimsta geriausi užsiėmimai 😉

Posted by Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas A.L.L. on 2018 m. vasario 4 d.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide