Apsilankymas sveikos ir aktyvios gyvensenos klube „Sveikatėlė“

Netikėtai iš savo ex bendradarbės gavau pasiūlymą apsilankyti klube „Sveikatėlė“, kurie siūlė specialiu prietaisu sužinoti savo biologinį amžių, raumenų sudėtį, pasiklausyti paskaitėlės apie sveiką ir subalansuotą gyvenseną, bei pasimėgauti sveikais pusryčiais. „Sveikatėlės“ klubų misija – suteikti klientams profesionalią pagalbą norint išspręsti savo fizinės sveikatos, išvaizdos, odos, antsvorio ar nepakankamos raumenų masės problemas. Skatinti žmones gyventi visavertį ir aktyvų gyvenimą. Mokant maitintis sveikai ir subalansuotai, be alkio ir persivalgymų, be sveikatai kenkiančių dietų ir streso. Iškart kilo mintis apie šią galimybę pasiūlyti kitiems ALL klubo nariams ir visai nenustebau, jog norinčių atsirado ne vienas ir ne du. Taigi mes aktyvaus laisvalaikio klubas ir mums tikrai svarbu jaustis puikiai! Veiklą suplanavome  šeštadienio rytą, bet deja tą dieną man pačiai nebebuvo galimybės kartu su visais keliauti į susitikimą, todėl su instrukcijomis išsiunčiau vienus pačius klubiečius ir tyliai tikėjausi jog visi grįš sveiki ir gyvi… O jie tikrai grįžo – laimingi, pasisėmę žinių ir pasigardžiavę vaišėmis!

Veikla: Apsilankymas sveikos ir aktyvios gyvensenos klube „Sveikatėlė“

Data: 2015-11-07

Vieta: „Sveikatėlė“ wellness klubas

Dalyviai: Vitalija, Darius, Aurimas, Monika, Vita, Agnė, Žydrūnas ir Viktorija.

Vitalija:

Jau keletą metų domiuosi sveika gyvensena ir mityba, todėl Editos pasiūlymas pasitikrinti savo fizinę būklę ir išklausyti paskaitėlę iš karto sudomino.

Taigi, šeštadienis, 12 val. ir mes jau čia prie sveikos gyvensenos klubo „Sveikatėlė“. Užėjus vidun mus šiltai ir su šypsenomis pasitiko klubo darbuotojai ir nariai. Linksmai susėdome prie stalo ir trumpai pasišnekučiavę pradėjome po vieną lipti ant svarstykles primenančio aparato ir laukėme rezultatų. Nulipus nuo svarstyklių, kiekvienas buvo pavaišintas skaniu vandenėliu, o paskui ir arbata. Kai mums buvo išdalinti apskaičiuoti testų rezultatai, paklausėme paskaitėlės, kurios metu galėjome labiau įsigilinti, ką ir koks rodiklis sako apie mūsų sveikatą, kaip ją pagerinti ir užtikrinti, kad ateityje neturėtume rimtų problemų. Kad nauja informacija lengviau „lįstų“, jos beklausydami mėgavomės sveikais kokteiliais.

Labai apsidžiaugiau, kad beveik visi mano rodikliai buvo labai geri. Šaunu, kai pastangos gyventi sveikiau duoda rezultatus.

Draugiška ir šilta aplinka bei įdomios, naudingos ir informatyvios diskusijos – puikus laiko praleidimas lietingą šeštadienį.

 

Ačiū Editai už suorganizavimą bei sveikos gyvensenos klubui „Sveikatėlė“ už rūpestį mūsų sveikata bei daug naudingos informacijos.

Agnė:

Šaltą ir niūrią lapkričio 7 dienos popietę susirinkę prie restauruojamo namo
Taikos prospekte klubo A.L.L. nariai (dalis jų) keliavo į sveikos gyvensenos klubą „Sveikatėlė“ daugiau sužinoti apie savo kūną, organizmą ir sveiką gyvenimo būdą. Net aštuoni klubiečiai svėrėsi, pildė anketėlės ir su nekantrumu laukė matavimo rezultatų, kokia gi jų raumenų, kaulinė masė, ar pakankamai vandens suvartojama ir pan. Taigi, gurkšnojant vandenį, po to arbatą ir galiausiai kažkokį skanų šiltą gėrimėlį klausėmės pristatymo apie mūsų tyrimo reikšmes ir ką daryti, kad tam tikrų rodmenų trūkumas būtų pašalintas greitai ir neskausmingai.

Nežinau kaip kitiems, bet man tokios veiklos labai patinka, o yp
ač tokie tyrimai, kai tau pasako, jog pagal visus rodmenis, kurius išmatavo išmanusis aparačiukas, mano biologinis amžius –
15 metų. Sunku būtų ir patikėti, bet aparačiukas nemeluoja 🙂 Jeahhhh, vadinasi yra taip, kaip ir jaučiuosi 🙂

Skanūs gėrimai, smagūs rodikliai, malonūs žmonės aplink, bei šaunūs klubiečiai, vertinga informacija ir puikiai praleistos kelios šaltos ir niūrios šeštadienio popiečio valandos.  Ačiū Editai už suorganizuotą veiklą, gaila, kad pati negalėjai sudalyvauti ir, ačiū, natūralios gyvensenos klubui „Sveikatėlės“ kolektyvui už šiltą priėmimą 🙂

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide