Artėja A.L.L. taurės finišo tiesioji

Jau trečius metus, pirmąjį metų pusmetį, klubas organizuoja A.L.L. taurės varžybas. Klubo nariai tarpusavyje varžosi septyniose skirtingose rungtyse, kurių penki geriausi rezultatai skaičiuojami į bendrą įskaitą. Nugalėtojai ir prizininkai tradiciškai apdovanojami A.L.L. gimtadienio šventės metu birželio mėnesio pabaigoje. Merginų ir vaikinų įskaita vedama atskirai. Šiemet taurės varžybas sudarė šie etapai: boulingo, biliardo, badmintono, šaudymo iš tikrų ginklų, šaudymo iš lankų, kopinėjimo uolomis ir lenktyniavimo kartais.  Artėjant paskutiniam etapui – lenktyniavimui kartais, situacija turnyrinėje lentelėje labai įdomi, tačiau ir labai skirtinga vyrų ir moterų įskaitose.

Merginų turnyrinės lentelės situacija

Šiemet taurės varžybose dalyvauja 9 klubo merginos. Reikia pažymėti, jog merginos nebuvo aktyvios varžybose, vidutiniškai etape dalyvavo tik apie 4 jų, kurios draugiškai išsidalindavo prizines vietas. Edita ir Viktorija vienintelės iki šiol dalyvavo visuose A.L.L. taurės etapuose, tarp jų ir vyko pagrindinė kova dėl pirmosios vietos. Artėjant paskutiniam etapui intrigos nebėra ir galime sveikinti Editą iškovojus pirmąją vietą, Viktoriją antrąją vietą. Sudalyvavusi 3 iš 6 etapų trečią vietą užims Agnė, kuriai net nugalėjus paskutiniame etape pritrūktų taškelio pasivyti Viktoriją. Kitos merginos sudalyvavo tik po vieną kartą, todėl net nepretenduoja į aukštas vietas.

Vaikinų turnyrinės lentelės situacija

Kova vaikinų tarpe yra visiškai skirtinga. Artėjant paskutiniam etapui lieka neaiškus ne tik nugalėtojas, bet ir prizininkai. Viena didžiulė staigmena užfiksuota nesibaigus visiems etapams – praėjusių dviejų metų nugalėtojas Edgaras, šiemet nelaimėjo nei vieno etapo ir net nugalėjęs paskutiniajame etape tik itin palankiai susiklosčius aplinkybėms, turėtų teorinių šansų užimti galutinę trečią vietą. Teoriškai į prizininkų trejetą pretenduoja 8 dalyviai, iš jų 5 gali kovoti dėl pirmos vietos. Apžvelgsime visų 5 kandidatų galimybes tapti nugalėtojais.

Edmundas. Palankiausia situacija Edmundui, kuris dabar pirmauja bendrojoje įskaitoje. Paskutiniame etape Edmundui net nebūtina nugalėti, jis netaptų bendros įskaitos nugalėtoju tik jei etapą laimėtų Tomas. Jei nugalėtų kiti kandidatai Edmundui pakaktų 3-5 vietos.

Darius. Pergalės atveju Dariui reikia tikėtis, kad Edmundas finišuos 5 ar žemesnėje vietoje. Dariui nelaimėjus etapo skaičiavimų ir galimų variacijų yra itin gausu.

Tomas. Tomui reikia nugalėti ir nesižvalgyti atgal. Jo pergalės atveju kiti rezultatai jam nebeaktualūs. Nelaimėjus etapo, skaičiavimų yra itin daug.

Aurimas. Aurimui būtina nugalėti ir tikėtis, jog Edmundas užims bent trečią vietą. Nenugalėjus paskutiniame etape, skaičiavimų daugėja, šansų nugalėti mažėja.

Aivaras. Aivarui būtina pergalė paskutiniame etape. Žengus šį žingsnį tuomet reikia tikėtis, jog Edmundas finišuos 6 ar žemesnėje vietoje, Tomas 3 ar žemesnėje vietoje.

Skaičiavimų daug, trečiadienį laukia labai įdomus ir intriguojantis A.L.L. taurės varžybų finalas!

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide