Badmintonas – 3 A.L.L. Taurės etapas

badmintonas

Neseniai praėjęs trečiasis A.L.L. taurės etapas sulaukė, nemažo klubo narių susidomėjimo. Pasibaigus trečiajam taurės etapui, jau šiek tiek pradeda ryškėti A.L.L. taurės turnyro lyderiai. Tačiau priešakyje laukia dar keturios rungtys, tad viskas gali apsiverst aukštyn kojom. Bet čia jau pamatysime ateityje. Pačios badmintono varžybos, manau, patiko kiekvienam dalyvavusiam. Nes šis sportas reikalauja, ne tik fizinės jėgos, nes esant reikalui turi „Tvoti“ per badmintono skrajuką iš visos jėgos, bet ir miklumo, greičio, bei sumanumo. Nes turi stengtis pergudrauti savo priešininką. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad badmintono žaidėjai tiesiog vaikšto po aikštelę, bet iš tiesų, kas pabando šį sportą, žino, kad per įnirtingą mačą, kiekvienas žaidėjas atiduoda visas jėgas. Toks jau yra tas badmintono sportas.

Veikla: Trečiasis A.L.L. Taurės etapas – Badmintonas

Data: 2016, balandžio 10 d.

Dalyviai: Agnė, Edita, Gediminas, Aurimas, Edgaras, Darius, Kęstutis, Žydrūnas

Gediminas

badmintonas

Kažką panašaus į badmintoną esu žaidęs vaikystėje, tai buvo paprastas, vaikiškas mušinėjimas, todėl važiuodamas į varžybas, maniau, kad nesunkiai pasportuosim, gi plunksninukai lengvi ir lėtai skrenda. Klydau. Teko daug ir greitai bėgioti, o grįžus po varžybų kurį laiką pagulėti 😀 Supratau, kad badmintonas yra dinamiškas, smagus sportas, linksma varžytis. Turnyras buvo gerai suplanuotas, visiems teko pažaisti su visais. Džiaugiuosi, kad teko susipažinti su šiuos sportu ir puikiai praleisti sekmadienį.

Aurimas

badmintonas

Štai ir vėl sulaukiau savo mėgiamos veiklos – badmintono. Kai pagalvoju, badmintoną aš jau žaidžiu daugiau kaip pusantrų metų. Ir į šią sporto šaką, butent ir papuoliau, dėka savo klubo. Ir tai išties šaunu, nes radau, kas man ištiesų tinka ir kaip sakoma patinka 🙂 Tad per šią veiklą aš tikrai nebuvau naujokas. Pačių varžybų sistema, buvo padaryta taip, kad kiekvienas dalyvis tūrėjo sužaisti po vieną mačą su visais dalyviais. Tai manau labai teisinga sistema. Nes galima išbandyti savo jėgas su visais žaidėjais. Kiek teko matyti, visi žaidėjai rodė didžiulį susidomėjimą žaidimu, stengėsi perprasti badmintono skrajuko paslaptis. Nes juk ne taip jau lenga jas perprasti, tą tikrai žinau. Ir nevisada skrajukas skrenda ten kur tu norėtum. Bet toks jau tas sportas. Man pačiam varžybos patiko, praleidau puikų sekmadienio pusdenį su gerais draugais. Padėjau daugiau sužinoti apie puikų sportą. Tad visumoje manau, kad veikla pavyko sklandžiai ir smagiai 🙂

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide