Badmintonas

   m_DSC_3288

Veikla: Badmintonas

Data: 2014 birželio 24 d.

Dalyviai: Kęstutis, Žydrūnas, Darius, Edita, Aurimas, Viktorija, Edgaras, Sigita, Tomas, Agnė, Mindaugas, Vita, Monika.

Sirgaliai: Vitalija, Sandra, Paris.

 >>>NUOTRAUKOS<<<

 

AURIMAS

m_DSC_3312

Vasarišką Joninių dieną, mūsų laukė puiki veikla – badmintono varžybos. Ši veikla buvo ypatinga tuo, kad tai buvo paskutinis klubo taurės etapas, kurio metu paaiškėjo galutiniai taurės nugalėtojai. Prasidėjus varžyboms visi truputį apšilome, kas su kamuoliu, kas su badmintono rakete, kas tiesiog mankštą padarė. Tad visi buvome pasiruošę badmintono varžyboms. Aš pats badmintoną žaidžiau labai seniai, todėl man reikėjo šiek tiek prisiminti kaip žaisti šį žaidimą. Ir štai atėjo pirmasis susitikimas su pirmuoju varžovu. Išties jaudinausi, visgi pirmas varžovas. Nežinojau kaip man pasiseks. Bet pirmasis susitikimas baigėsi mano naudai. Išties buvo smagu žaisti. Įveikus pirmąjį varžovą, toliau laukė ir kiti varžovai, kuriuos taip pat reikėjo pasistengti nugalėti. Man asmeniškai sunkiausia buvo žaisti prieš Tomą. Jis mano manymų labai gerai žaidžia badmintoną, o ir pergudrauti jį nėra lengva. Ypač patiko finalinė kova prieš Tomą. Kuomet kova tęsėsi iki pat paskutinės minutės ir tik pačioje pabaigoje paaiškėjo kovos nugalėtojas. Ačiū Tomui už puikų finalą. Visa veikla man labai patiko, pats žaidimas labai įdomus, reikalaujantis nemažai fizinių jėgų, nors atrodo, kad aikštelė ir visai nėra didelė. Užbaigiant pasakysiu, kad tikrai buvo įdomi ir kupina gerų emocijų veikla.

 

EDITA

m_DSC_3383

Badmintonas – mano vaikystės žaidimas, todėl laukiau šios veiklos, jog vėl galėčiau prisiminti ramius vasaros vakarus, kai iki sutemų mušinėdavome musiuką 🙂 . Antradienio rytas nebuvo vienas iš lengvųjų – miego trūkumas po Joninių, sustreikavęs automobilis, tačiau nujaučiau, jog laukia smagi diena. Į kompaniją pasiėmiau savo keturkojį gyventoją taksiuką Parį, nes nujaučiau, jog šitas reikalas greitai nesibaigs ir teks užsibūti šiek tiek ilgiau. Tikriausiai Pario buvimas ir padėjo pasiekti ganėtinai gerų rezultatų, žinant, jog paskutinį kartą badmintono raketę laikiau prieš kokius gerus dešimt metų 🙂 . Paruošę salę varžyboms, traukėme burtus, kas su kuo žaisime. Pirmajam kartui teko „pasikapoti“ su Viktorija ir varžybos buvo mano naudai 😀 . Aišku tas džiaugsmas greit baigėsi, kai „užsišokau“ ant Agnės – vos ne dvigubai gavau į skudurėlius 😀 . Ištikrųjų atrodo kas čia tokio tas badmintonas – vaikų žaidimas, bet kur jau, koks azartas sukyla, kai žinai jog kiekvienas taškas yra svarbus siekiant geresnių bendro A.L.L. taurės rezultatų. Juolab kai turėjau galimybę užkopti į pirmąją vietą, tai teko pasistengti. Su visomis dalyvavusiomis merginomis teko pažaisti po vieną kartą ir galiu pasakyti, jog visos tikrai geros priešininkės, net nemaniau jog šitas turnyras pareikalaus tiek susikaupimo 🙂 . Vyrukų varžybos išvis buvo įspūdingos – šuoliukai, kirčiai, riksmai, bėgimai ir griuvimai, vyrai tikrai buvo pasiruošę kovot iki paskutinių – šlapios nugaros tai taip pat išdavė. O ką jau bekalbėt apie paskutinę Aurimo ir Tomo kovą – tiesiog didelis vau… Šaunuoliai, ten tai buvo tikras žaidimas 🙂 . Kadangi man teko pralaimėt prieš Agnę ir Vitą, atsidūriau trečioje vietoje (merginų įskaitoje), tačiau susumavus taškus iš visų tarėsi etapų pora taškų pralenkiau turnyro lyderę Sigitą. Jeeeeyyyy 😀 . Diena buvo tikrai smagi, dėkui Tomui už puikiai suorganizuotą veiklą 🙂 . Nors kitą dieną ir skaudėjo truputėlį riešą, bet kartojimo tikrai lauksiu 🙂 .

 

KĘSTUTIS

m_DSC_3412

Iš po Joninių nakties… Anksti keltis ir keliauti žaisti badmintoną – idėja ne pati geriausia. Sunku prasijudinti miegojus vos kelias valandas, na bet nieko. Kaip visada susirinkome sutartu laiku sutartoje vietoje, mūsų buvo pakankamai daug. Turėjome net šunį, kurio vardas Paris. Jis pretenduoja tapti dažnu svečiu tokiose veiklose.

Pati veikla buvo paskutinis A.L.L. taurės etapas, tai sprendėsi taurių likimai. Vyrų badmintono turnyre nepralenkiami buvo Aurimas ir Tomas. Žiūrint jų žaidimą visi buvome išpūtę akis, kaip puikiai jie žaidė. Merginų turnyras nebuvo toks įspūdingas, bet į sportuojančias merginas visada malonu paganyti akį 😛

Tikriausiai tiek šiam kartui… Žinoma, dėkoju Tomui už suorganizuotą veiklą, po jos šiek tiek raumenukai skaudėjo… ;D

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide