Batutų parkas

Neseniai Klaipėdoje atsidarė batutų parkas „Skypark“ – tai batutų kompleksas, kempinių baseinas ir krepšinio zona. Pramogą gali išbandyti visi tiek akrobatai, tiek pradedantieji. Linksminantis tuo pačiu atliekama ir geriausia viso kūno treniruotė. Pirmą kartą išbandėme, batutų parko pramogas ir dalinamės įspūdžiais…

Data: 2016.10.28

Vieta: Skypark, BIG2, Klaipėda

Dalyviai: Agnė, Darius, Edita, Gediminas, Gintarė, Marius, Vita, Vitalija

skypark-130

Agnė

Jau seniai svajojau apsilankyti SkyPark’e. Gal prieš kokius porą metų pamačiau Facebook’e nuotrauką, kurioje pažįstama mergina Vilniuje „davėsi“ ant batutų ir aš užsimaniau:) Ir štai, batutai Klaipėdoje ir aš ant jų šokinėju su A.L.L. kompanija. Iš pradžių viskas atrodė ganėtinai nepatikima, bet ilgainiui nebevaldžiau nei aukščio, į kurį iššokdavau, nei atsargumo šokant į minkštus kubus.

Mūsų kompanijoje buvo tokia Gintarė. Su akinukais, bebaimė, nuo pirmo šuolio vertėsi per galvą. Žiūrėjau į ją ir galvojau, kada aš tokius šuoliukus darysiu? Kada sukaupsiu tiek drąsos? Ilgai taupiausi saugodamasi, stengdamasi nieko nenuspirti, pavydėdama bebaimiams aplink. Tiek Darius, tiek Gediminas, tiek Marius šokinėjo kaip be galvos, Vitalija, Edita su Vita neatsiliko beveik nė per žingsnį. Jau po 20 minučių norėjau kristi ant batuto pailsėti, nes ši pramoga išties kainavo daug jėgų. Girdėjau apie tai, kad šokinėjant labai pavargstama, bet netikėjau. Pati savo kailiu tai patyriau. Buvo baisiai smagu šokinėti, dar smagiau po kelių dienų bandyti nesijuokti, nes skaudėjo visus pilvo raumenukus.

Smagi veikla, kurią drąsiai norėčiau pakartoti. Ačiū Mariui, už šią veiklą.

Gediminas

Kai sužinojau, kad Klaipėdoje atidarytas batutų parkas, nusprendžiau jį aplankyti ir džiaugiuosi, kad tai padarėme kartu su klubo bičiuliais.

Vakare susirinkus didelei kompanijai (apie 10 žmonių), tapo akivaizdu, kad gerai pasilinksminsime 🙂 Neilgai trukus jau stovėjome ant batutų ir klausėme instruktoriaus paaiškinimų kaip atlikti vieną ar kitą triuką. Viskas atrodė paprasta ir aišku, bet per pirmąjį savo salto aš atsitrenkiau į.. save (iš kelio į dantis) 😀 akyse žybtelėjo, bet džiaugiausi, kad išsisukau be rimtesnių pasekmių 🙂 Tapau atsargesnis ir po to viskas ėjosi gana gerai ir labai smagiai, dvi valandos prabėgo greitai ir manau, jog puikiai praleidome penktadienio vakarą 🙂 Ačiū Mariui už įdėją ir visiems klubiečiams už gerą nuotaiką 😉

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide