„Darom“ akcija

Data: 2018 m. balandžio 21 d.

Vieta: Klaipėdos universitetinės ligoninės ir Jūrininkų ligoninės miškeliai.

Dalyviai: Vitalija, Viktorija, Vita, Žydrūnas, Edita, Evelina, Manta, Agnė.

Kasmetinė tradicija dalyvauti švarinimo akcijoje „Darom“ ir šiais metais nepalenkė A.L.L. klubo. Nei daug, nei mažai šiemet žmogeliukų pasiryžo „paieškoti“ šiukšlių. Mano galva, tai pats tinkamiausias žodis kalbant apie šiemetinius bandymus tvarkyti pasirinktąją teritoriją. Džiugu, kad Klaipėda išties kasmet vis gražesnė ir švaresnė. Na bet apie klubiečių radinius bei nuotaikas dalyvaujant akcijoje, jų įspūdžiuose.

 

Vitalija

Pavasaris – nuostabus laikas, kai gamta prabunda ir atsinaujina. A.L.L. myli gamtą, todėl kiekvienais metais dalyvaujame „Darom“ akcijoje. Ir svarbu, ir smagu prisidėti prie švaresnės aplinkos bei „lengvesnės“ gamtos. Ne išimtis buvo ir šie metai. Šiemet išbandėme naują tvarkymo „tašką“ – miškas prie Respublikinės ir Jūrininkų ligoninių. Rytas buvo nuostabus – saulutė švietė ir šildė, miškas džiugino pavasarine žaluma ir pirmaisiais gėlyčių žiedais. O šiukšlių nebuvo daug (kai kurių teigimu, jų net ieškoti reikėjo). Nežinau, ar tiesiog ta teritorija mažiau prišiukšlinta, ar iš tiesų galime pasidžiaugti augančiu visuomenės sąmoningumu ir gamtos puoselėjimu. Žinoma, pasitaikė ir įdomių radinių – Edita droną, išgyvenusį lemtingą susidūrimą su medžiu, rado, Agnė plaktuką… Pakeliui ir mielą žalčiuką, besišildantį saulutėje sutikom, ir ant sūpynių pasisupom. Žodžiu, buvo linksma ir naudinga – ir mums, ir gamtai! Saugokim ir mylėkim ją!

 

Viktorija

…kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet nepraleidau progos prisidėti prie akcijos „Darom“. Kiekvienas norime gyventi kuo švaresnėj aplinkoj, tad manau, kad reikia ne tik to norėti, bet ir prie to prisidėti 🙂
Mokykloje pirmą kartą teko dalyvauti šioje akcijoje, o paskui sekė visi kiti kartai su Aktyvaus laisvalaikio klubu A. L. L. Klaipėda.
Dar nėra turbūt taip buvę, kad iš tos akcijos namo važiuočiau be įspūdžių. Aš kalbu apie radybas. Šiais metais tvarkėme teritoriją, kuri yra už miesto ligoninės. Lyginant su kitais metais man pasirodė, jog Klaipėdos miestas tampa švaresnis ir tų šiukšlių tikrai mažiau. Tuo labai džiaugiuosi, bet visada įdomu būna rasti kažką tokio… tai šiemet man nelabai sekėsi nustebinti bendraminčius, bet mūsų bičiulė Edita rado tokių dalykiukų, kad visi nustebę likom.. (tai buvo —> dronas (dar veikiantis), paauksuotas laikrodis, kurį praminėm „roleksu“, palaidinė, kelnės… Mes nepatingėjom ir istorijų prikurti apie jos radybas. Ne kasdien teka eiti miškeliu ir rasti droną :-), tad šis radinys buvo visos popietės vinis.
Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie akcijos Darom, nes gyventi švaresnėje aplinkoje yra daug maloniau ir geriau. Ačiū Agnei, kuri mums priminė ir mus suvienijo padaryti gerą darbą. Ačiū linksmai kompanijai su kuria niekada nebūna liūdna ne tik pramogauti, bet ir rinkti šiukšles. Esat nuostabūs. Karmos taškai skrieja jums. Iki kitų susitikimų 🙂  🙂

bty

cof

bty

cof

cof

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide