Drakonų laivų lenktynės 2016

Jau tradicinėje Jūros šventės programos dalyje dalyvavome ir mes –  A.L.L. klubo rinktinė irkluotojų komanda. Pasirodėme ganėtinai prastai, bet juk svarbiausia gerai praleisti laiką!! 🙂

irkluotojų rinktine

Veikla: Drakonų laivų lenktynės 2016

Data: 2016-07-30

Dalyviai: Edita (vairininkė), Aida (būgnininkė), Kęstutis, Edgaras, Linas, Darius A., Darius S., Gediminas, Mindaugas (Gedimino brolis) ir Žydrūnas

Palaikymo komanda: Donatas, Lina, Robertas, Vitalija, Sigita, Agnė

ĮSPŪDŽIAI

AIDA

Drakonų laivų lenktynės – puikus startas pažinčiai su A.L.L. Smagu atsidurti į masiniame renginyje, kuriame vyrauja pozityvi nuotaika ir varžymosi prieskonis. Taip pat džiugino klubiečių nusiteikimas – smagiai sudalyvauti. O būtent taip mes ir sudalyvavome. Nepaisant kelių klaidelių plaukimo metu, niekas nepuolė į paniką, visų nuotaikos buvo superinės, o ir palaikimo komanda šauni. Tikiuosi, ateinančios veiklos su A.L.L. bus tokios pat aktyvios bei pozityviai nuteikiančios

 

LINAS

Drakonų laivų lenktynėse dalyvavau antrąjį kartą po dviejų metų pertraukos ir šį kartą be treniruočių, kurias deja turėjau praleisti.. tai va taip prasideda istorija kodėl mes užėmėme tik antrą vietą… nuo galo.. nejuokauju..

Viskas prasidėjo daug žadančiai, kai burtai lėmė jog plauksime kartu su stipria  KLASCO komanda ALL komanda priėmė tai kaip iššūkį ir nepabūgo. Laukiant plaukimo ir žaidžiant PokemonGo buvo iš šalies girdėti pesimistinių prognozių, bet jos būdavo greitai uždominuotos optimistiniais argumentais.

Pamatęs kokie dideli žmonės plaukia KLASCO laive ir kaip jie nuskandinę tą laivą! įžvelgiau mūsų lengvo laivo privalumą. Tad nieko nelaukdami, nepagerbdami vieni kitų (oponentai matė mūsų ryžtą ir dėl to jų irklai drebėjo įmerkti po vandeniu) stojome prie finišo. Iki starto 600 metrų. Nuskambėjo švilpukas. Startavome. Platūs mostai ir gilūs yriai vedė mūsų laivą į priekį, link finišo!

Geras startas, tikslus Aidos būgnų mušimas, vairininkės Editos intensyvus raginimas nepadėjo mums susidoroti su 8 irklais ir jie kuo toliau tuo labiau pradėjo nebespėti su mūsų mostais, išsiderino, neatlaikė mūsų staigių smūgių į vandenį ir pradėjo kristi iš laikiklių, tapo nebekoordinuoti ir taip drakonas pradėjo blaškytis, o iki finišo liko mažiau nei 500 metrų, tad teko pripažinti mus pralenkusių KASCO komandos pranašumą ir prisiminti jog mes plaukėme tik smagiai praleisti laiką.

Po to kaip įprasta susėdome IQ kavinėje atgauti jėgas, prisiminėme plaukimo įspūdžius, pavalgėme, pasijuokėme ir patraukėme į skirtingas puses toliau švęsti Jūros šventės.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide