Druskininkų vandens parkas ir Merkinės piramidė

Veikla: Druskininkų vandens parkas ir Merkinės piramidė.

Data: 2013 03 23

Dalyviai: Darius, Agnė, Artūras, Vitalija, Monika, Sandra,  Sigita, Edgaras.

Svečiai: Edmundas.

IMG_5354

Išvyka į Druskininkų vandens parką jau seniai tapo mūsų klubo tradicine ir labai laukiama žiemos išvyką. Kiekvienais metais stengiamės šioje veikloje išbandyti kažką naujo, pamatyti kažką nematyto. Šiemet naujoves turėjome net dvi: 1. vykome nuomotu autobusiuku, todėl visą kelionę visi buvome kartu; 2. aplankėme Merkinės piramidę. Tačiau apie viską nuo pradžių.

IMG_5346Kovo pabaigoje sniego tikrai nesitikėtume, tačiau šiemet žiema užsitęsė netikėtai ilgai. Klaipėdoje visi jau svajojome apie pavasarį, baltų laukų nesimatė, tačiau Rytų Lietuvoje situacija buvo visiškai priešinga. Išvykome tradiciškai anksti, kartu su saulės patekėjimu. Diena nusimatė graži, bet šaltoka. Iki tikslo vietos kelionė neprailgo, visi su nekantrumu laukė apsilankymo Merkinės piramidėje. Ši piramidė garsi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, vietovė mistiška, unikali. Su dideliu susidomėjimu ir rimtumu visi klubo nariai atliko visus ritualus šioje piramidėje. Rašyti, analizuoti galima daug, vieni tikės, kiti ne… Mūsų rekomendacija labai paprasta – geriausia apsilankyti patiems ir išbandyti, nes žodžiais esančią atmosferą sunku aprašyti.

Po piramidės jau laukė linksmybės. Prieš parką papietavome, ir toliau tik smagūs malonumui, atgaivai ir kūnui, ir sielai 🙂 Dar nebuvo nė karto, kad kam nors iš mūsų kompanijos šiame parke nepatiktų. Visa diena pralėkė labai greitai. Kiekvienas turėjo kuo pasidžiaugti: kas debiutavo šiame parke, kas ekstremalioje pirties programoje išbuvo iki galo, kas gerą veido valymo kaukę pasidarė, kas neįtikėtinai gerai atsipalaidavo :). Trumpai tariant kelionę UŽSKAITOM 🙂

Grįžtant atgalios dar planavome pavakarieniauti Karmėlavoje, bet pakeleiviai užmigo, vairuotojas pavargo ir pravažiavom reikiamą posūkį. Labiausiai dėl to alkaniausia, gerai kad ši alkaniausioje mėsos nevalgo, kitaip vairuotojui būtų buvę tikrai ne pyragai :).

Sandra

Kad jūs žinotumėte, kaip senai aš laukiau tolimos kelionės su ALL klubo nariais… Man apskritai klubo veikla anksčiau asocijuodavosi su kelionėmis į įvairiausius Lietuvos pakraščius. Gaila, kad mažų kelionių apmažėjo, bet užtat jau keliaujam ir už Lietuvos ribų :). O ši kelionė buvo įdomi dar ir tuo, kad išbandėm naują (mūsų klubui) transporto priemonę – 9 vietų mikriuką. Nežinau, kaip mikriukas pasiteisino dėl kuro išlaidų, bet vidinė atmosfera buvo super. Visi galėjome laisvai bendrauti ir džiaugtis vieni kitais :))). Beje, reikia pastebėti, kad merginos užėmė mikriuko galą, vaikinukai priekį, o per viduriuką atsidūrė Edgaras tarp dviejų merginų. Mano mokyklos laikais būdavo šiek tiek kitaip, bet kas čia supaisys.. :))

Agnytei nespėjus išsitraukti kryžiažodžių žurnaliuko, mes privažiavome ir pirmąjį numatytą tikslą – Merkinės piramidę. Nedrąsiai nusileidus nuo kalno, miškelio apsupty pasimatė ir ta įžymioji Merkinės piramidė. Mano akimis žiūrint, piramidė buvo tikrai įspūdinga. Gal prie viso šito dar prisidėjo ir sniego gausa bei begalo ryškiai šviečianti saulutė, bet atrodė viskas kaip pasakoje. Edgaras beaiškindamas kaip reikia elgtis piramidėje, slysteli ledu ir vos nekrenta merginoms po kojomis… šiek tiek sukelia juoką, bet greit nutildo ir ramiu žingsniu žingsniuojame į vidų. Procedūra aiški: prie kiekvienos trikampės šono pamedituoji, pamąstai apie gyvenimą, pasimeldi.. Viduje mirtina tyla iki tol, kol su kiekvienu pasisveikinęs pradeda giedoti Merkinės piramidės sumanytojas – Povilas. Nuostabu! – su džiaugsmu mintyse sau sušukau, nes tai buvo kažkas nepakartojamo. Kas galėjo pagalvoti, kad tokia gera akustika… Žodžiu, nežinau, kiek aš ten sielą apvaliau, nes man, kaip smalsiam žmogui, labiau rūpėjo viską apžiūrėti, kas, kur, kaip.. Ne veltui sako, kad ten reikėtų nuvykti ne kartą, kad išvalytum sielą.

Vienbalsiai nusprendę, kad šį objektą užskaitom, bandom kilti gana stačiu snieguotu kalnu į viršų, bet nesėkmingai. Mikriukas niekaip neįveikia kalno ir tenka visiems išlipti. Deja, tai irgi nepadeda. Darius nepasiduoda, spaudžia gazą-dugną, bet pasiekus kalno viduriuką, tenka merginoms ir vaikinams padėti mikriukui užkopti į viršūnę. Vargais negalais mes tai įveikėm, bet pareikalavo didžiulių jėgų… O kur geriausia atsipalaiduoti ? Tai žinoma, kad Druskininkų vandens parke ;).

Prieš užsukant į pirčių kompleksą, nutariam pasistiprinti „Čili“ picerijoje. Šįkart tikrai skaniai privalgėm, nepersivalgėm.. Bet jau prisijuokėm iki soties ! O gi pasirodo, kad Darius ir Artūras ne veltui laiką leido Lenkijoje, nes po devynių mėnesių jie susilaukė gana didelio palikuonio Edmundo ;). Ir kaaaaaaip jie gražiai bendravo tarpusavyje, kaaaaaip jie puikiai pasidalijo darbais, kaaaaaaaip jie vienas kitą „mylėjo“ :DDD.

Žodžiu, kartu su Artūru – „mamyte“, Dariuku – „tėveliu“ ir ALL tetomis ir dėdėmis nuvedėme Edmunduką pirmą kartą į vandens ir pirčių kompleksą. Ir kai visi sulindome į sutartą vietą – džiakuzi, Artūras pribloškė savo pastebėjimu apie persirengimo kabinas. Negaliu dabar nesijuokti, nes jis taip rimtai kalbėjo… :))))) Nuskambėjo maždaug taip: „– Čia viskas faina, bet jau persirengimo kabinos galėtų būti ir švaresnės. O dabar atidarau suolą ir žiūriu, kad šviežiai prikakota ! “ :DDDD

Apie procedūras čia net neverta kalbėti, tik galiu pastebėti, kad mes nepastebimai senstam.. Anksčiau, kai atvažiuodavom, tai pirmu taikymu leisdavomės nuo kalniukų į vandens baseinus, o dabar pirmu taikymu ėjome kaitintis pirtyse ir daugiau relaksavome. Hm… ne ne, ne senstame, o bręstame ir įvertiname ramybę :), nes dar vienas pastebėjimas yra toks, kad anksčiau žmonės buvo kultūringesni ir pirtyse būdavo tyla. Būdavo…

Tai ties šiuo pastebėjimu ir baigsiu pasakojimą apie puikią ALL išvyką. Ačiū vairuotojui Dariui (ir visai nelaikom pykčio, kad nesustojai Karmėlavoj cepelinų pavalgyt ;))), ačiū organizatoriui Edgarui. Atskirai noriu padėkoti Agnytei, kurios dėka, mano kelionė prasidėjo penktadienį, kai iš Palangos atvykau į Klaipėdą kepti obuolių pyrago su grikiais ;)) Visiems likusiems ačiū už nuostabią kompaniją ! Iki greito !

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide