III A.L.L. taurės etapas – Tiras

glocks2Šaunų vasario 24 d. vakarą įvyko suplanuota, bet neeilinė klubo veikla. Veikla, kuri buvo 3 A.L.L. taurės turnyre. Ši veikla taip pat buvo ir ekstremali, ypač tiems, kas iki tol nebuvo laikę rankose kovinio pistoleto Glock. Veikloje pasiryžo dalyvauti 9 klubo nariai, iš jų 3 merginos. Pasirodo, kad pas mus klube merginos yra gana pavojingos kai turi ginklą rankose. Reiktų elgtis su jomis atsargiau, o tai maža ką  :mrgreen: . Edita pasidarbavo kaip reikiant, pataikiusi daugiausia šūvių į centrą,  nušluostė nosis vyrukams. Finale surinkus vienodą taškų skaičių Dariui ir Tomui teko aiškintis kas pranašesnis greičio ir taiklumo atžvilgiu, ir taip rasti nugalėtoją. Kaip ir buvo tikėtasi, laimėjo draugystė.  😛 Juokauju, Tomas laimėjo rungtį taip išplėšdamas 1 vietą iš Dariaus. Nors ir labai stengėsi Darius laimėti, bet teko pripažinti Tomo pranašumą.

Veikla: A.L.L. taurės III etapas – Tiras

Data: 2015 02 04

Dalyviai: Kęstutis, Darius, Mindaugas, Edgaras, Edmundas, Tomas, Agnė, Viktorija, Edita.

Agnė

Tikriausiai taip tiksliausiai galėčiau pavadinti n-tąją A.L.L. taurės etapą – Šaudymą tire antradienio vakarą. Veikla išties smagi, jei ne ta mintis, kad ji susijusi su dideliu garsu, sunkiu ginklu rankose ir galimybe susižeisti.

Ai, bet gal apie viską iš pat pradžių. Užsirašiau į veiklą net nepagalvojusi. Na ką gi, pati kalta 🙁

Šaudyti tokiais ginklais, kokius mums davė Tire nebuvau morališkai pasiruošusi. Ką jau kalbėti apie garsą, kai išlekia kulka iš vamzdžio, kuris tikrai nepadrąsino. Net ausinės nepadėjo nekrūptelėti nuo šūvio garso. Tikriausiai tuo momentu, kai išgirdau tą garsą, mano taiklumas taip greitai movė į krūmus, kad nei pagausi, nei rasi. Todėl drąsiai tą veiklą galėčiau vadinti šaudymu – spjaudymu. Kur spjoviau, nepataikiau. Nors ir kalbėjo „instruktoriai“ už nugaros neužsimerk prieš šaudama, neatkišk pilvo, nenuleisk ginklo, bet kur jau ten, negi bando man vadovauti 🙂

Smagu, kad dalyvavo tik 3 merginos. Tai suteikė galimybę užimti garantuotą prizinę vietą. Man atiteko garbinga 3-ioji. Žinoma, kaip kitaip, jei tik du kontroliniai šūviai pataikė į taikinį, kai visi kiti prašovė bele žino kur.

Edita buvo nepavejama, kaip snaiperis! Įtariu ji gyvena šaudykloje, arba turi tėtį šaulį:) Ne ką prasčiau pasirodė ir pleputė Viktorija, užėmusi 2-ąją vietą.

Vyrukams buvo smagu, ypač tiems, kurie ne pirmą kartą rankose laikė ginklą, t y. Tomui bei Dariui. Tarp jų užvirė netgi tam tikra kova. Kęstučiui strigo ginklas, Edmundas apskritai grybavo nežinodamas į kurį taikinį šaudyti, Edgaras ganėtinai neblogai tvarkėsi su ginklu kairiojoje rankoje, o Mindaugas daug ir garsiai pliurpė, bet vis vien ganėtinai taikliai pyškino.

Ačiū, Dariau, už veiklą, bet daugiau tokių nenoriu. Nusprendžiau tapti pacifiste, nors pašaudyti iš lanko degančią strėlę tikrai norėčiau 🙂 .

Viktorija

Sveiki visi, šiek tiek pasidalinsiu savo įspūdžiais, kuriuos patyriau veikloje, kuri buvo trečia iš. A.L.L. taurės etapų.
Taigi apie viską nuo pradžių. Man šaudymas iš kovinio ginklo nebuvo pirmas. Prieš metus laiko turėjau galimybę toje pačioje vietoje šaudyti iš trijų skirtingų ginklų. Tada šiek tiek nedrąsu buvo, nes garsas buvo ne iš maloniausių mano klausai, ir atatranka buvo stipri, bet neišsigandau, tik dideliu taiklumu tą kartą nepasižymėjau (visgi, pirmas kartas). Tad nutariau šiemet su klubo nariais ir aktyviame rezerve esančiais bendraminčiais dar kartą išbandyti savo taiklumą.
Baisu nebuvo, nesusipratimų taip pat, (na, nebent tai, kad ginklas užsikirto tuo metu, kai atėjo eilė man šaudyti į taikinį.) Tačiau supratingo instruktoriaus dėka šis mažas nesklandumas greit buvo pašalintas. Džiaugiausi, kad mano taiklumas buvo daaaug geresnis nei pirmą kartą. (Aišku, zapadlo dėsnis suveikė ir šiuo atveju, nes per pabandymus surinkau aukštesnį skaičių taškų, nei tada, kai jie turėjo būti įskaitiniai) , bet dėl to taip pat nenusimenu, nes rezultatais esu patenkinta.
Taigi, trečias etapas skirtas A.L.L. taurei laimėti – sėkmingai įveiktas. Su nekantrumu lauksiu kitų veiklų ir naujų įspūdžių.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide