Kai auksaspalviai lapai krenta, ALL’IEČIAI burzgina keturračius

12182214_10200953006784313_1534757783_n (1)

Prabangi, ekstremali, teikianti daug džiaugsmo ir adrenalino – taip apibūdinčiau pramogą važinėjant keturračiais. Apie tai, kad jau pribrendo reikalas išbandyti keturračius, buvo kalbama senai. Taigi, pačią gražiausią rudens dieną ALL klubo nariai turėjo galimybę saugiai „pažadinti laukuose žvėriuką“ ir išbandyti visas jo galimybes. Kaip sekėsi keturiems drąsiems vyrukams sužinosite perskaitę jų įspūdžius 😉

Veikla: VAŽINĖJIMASIS KETURRAČIAIS

Data: 2015-10-24

Dalyviai: DARIUS S., DARIUS A., EDGARAS, ŽYDRŪNAS 

Palaikymo komanda: SIGITA, VIKTORIJA

EDGARO ĮSPŪDŽIAI:

12182155_10200953007624334_83370737_nPasivažinėjimas keturračiais dar viena nauja veikla klubo istorijoje. Idėja sklandė labai senai, nuo pat A.L.L. įsikūrimo. Pradžioje buvo per brangu, vėliau nebuvo pakankamai norinčių, dar vėliau idėja buvo padėta į „lentyną“. Pakankamai ilgai šis reikalas brendo ir šį kartą. Vasaros pabaigoje Sandra išreiškė norą pasivažinėti keturračiais ir kuruoti šią veiklą. Visuomet smagu, kai atsiranda veiklų organizavimo entuziastai, o visų smagiausia, kai tas entuziazmas išlaikomas iki pat veiklos organizavimo pabaigos…

Norai ir pageidavimai, kaip įprasta, reiškiami socialiniame tinkle. Prieš rašydamas įspūdžius, smalsumo vedinas, dar kartą peržvelgiau pareikštas nuomones. Kažko naujo neįžvelgiau… Tradiciškai minia šaukia, noriu to, noriu ano, o patenkinus minios pageidavimus ir kai jau šauksmą reikia paversti realiu veiksmu (šuo atveju dalyvauti veikloje), tradiciškai minia smarkiai praretėja 🙂 Šiuo požiūriu veikla visiškai tradicinė 🙂 Gal kiek keistokai atrodė, kad Sandra organizuodama veiklą kažkodėl sau apsisunkino darbą. Net susidariau tokį įspūdį, kad sąmoningai viską darė kuo sudėtingiau. Kažko ieškojo, analizavo, svarstė, kūrė įsivaizduojamas problemas, kai viskas buvo kaip ant delno ir labai paprasta. Organizuodama tikriausiai nuvargo, reikėjo bakstelt pirštuku ir priminti kad veiklai kaip jau ir laikas įvykti. Moterys… 🙂

Diena pasivažinėjimui keturračiais buvo tiesiog nuostabi. Dangus giedras, saulytė šviečia, itin maloni rudens diena.12179069_10200953008424354_1384479318_n Organizatorės nebuvo, bet jos ir nepasigedome. Sėkmingai kuravo Viktorija, o pramogos teikėjas buvo Dariaus pažįstamas, tai organizacinių problemų nekilo. Trumpas instruktažas ir jau sėdžiu ant šio aparato. Pirmieji metrai pravažiuojami atsargiai, bandau susipažinti kokį čia žvėrį gavau valdyti. Į kiekvieną akseleratoriaus spustelėjimą keturratis reaguoja iškart, kiek sunkiau nori paklusti mano vairo pasukimams. Lyginant su automobiliais, tai greitis nėra didelis, bet kai esi atviroje erdvėje, pojūtis visai kitoks. Tiesiosiose be problemų spaudžiu „gazą“, tačiau posūkius įveikiu ženkliai atsargiau. Visgi pirmas kartais, nelabai dar žinau ką ir kiek gali šis aparatas, taip pat ir ką galiu aš. Pirmoji pasivažinėjimo pusė praėjo atsargiai. Buvo kalniukų, pakalnių, įdomių posūkių ir kliūčių visai šalia trasos. Vienu momentu prisiminiau socialiniame tinkle Aivaro išreikštą norą apie kalniukus. Tiesą sakant nelabai suvokiu, kokių kalnų ar tramplynų jis norėjo, bet poros kartų tikrai neužtenka, kad perprastum visas keturračio ypatybes. Asmeniškai, man važiuotoje trasoje visko užteko. Buvo stačių įkalnių, staigių posūkių, greitų tiesiųjų. Tikrai neišspaudžiau iš keturračio net trečdalio jo galimybių. Pirmą kartą paprasčiausiai buvo nedrąsu. Tačiau antroje pasivažinėjimo dalyje jaučiausi žymiai drąsiau. Viename iš posūkių iš arčiau susipažinau su erškėčiu. Kaip sumedžiotą trofėjų ant keturračio vežiausi nulaužtą šio krūmo šaką, tačiau po šio įvykio pradėjau važiuoti ženkliai greičiau. Vienoje vietoje net pypinau priekyje važiavusiam Dariui, kad jis šiek tiek spusteltų 🙂 Pusvalandis pasivažinėjimo prabėgo labai greitai.

Po pasivažinėjimo Darius užklausė ar dar kartą kartočiau. Sunku pasakyti. Adrenalino yra, važiuoti smagu. Norint patirti daugiau malonumo reikia turėti daugiau įgūdžių. Trasa gera, man jokių tešlynų ar purvynų nesinorėjo. Tačiau pusvalandis pasivažinėjimo kainuoja 30 Eurų. Tai nėra pigu. Greitis pramogose man patinka, esu išbandęs ir ženkliai ekstremalesnių pramogų, tačiau tikriausiai labiau prie širdies uždari kokpitai. Turėjo praeiti šiek tiek laiko, kol perlipau per save ir pajutau keturračio teikiamus malonumus.

DARIAUS S. ĮSPŪDŽIAI:

Šeštadienį suplanuota veikla pasivažinėjimas keturračiais. Į veiklos vietą pradėjom rinktis 15 min. anksčiau. 12182197_10200953009184373_1598730824_nPirmieji atvažiavo Žydrūnas su Viktorija ir aš. Po to atkeliavo Edgaras su Sigute ir paskutinysis Darius A. Visiem susirinkus susitikom su veiklos savininku. Jis nusivedė keturračių apžiūrėti bei išklausyti saugaus elgesio taisyklių. Sužinojome kaip valdyti keturratį. Kai viską papasakojo, parodė, pasirašėm dokumentą, kad nelaimės atveju savininkas nekaltas.

 Pirmieji išvažiavo Darius A.  su Edgaru, o aš ir Žydrūnas turėjom palaukti. Mėgavomės puikiu oru:-) šilta saulute. Merginos išėjo pafotografuoti važiuojančiųjų.

 Grįžęs Edgaras papasakojo, kad turėjo kontaktą su krūmu, didelių traumų nepatyrė… na jis pats plačiau papasakos 🙂 Atėjo eilė ir mums sėsti ant keturračių. Pirmieji 500 m buvo valdymo ypatumų įsisavinimas, pasirodo jį valdyti nėra taip lengva, kaip maniau:-). Pati trasa įdomi: ir kalnelių, ir posūkių buvo, patiko važiuoti:-) Buvo vietų, kur galėjome pasiekti didesnį greitį, smagu jausti veją:-) Važiuojant laikas prabėgo labai greitai, norėjosi kartoti:-)  O po visko, nuvykome į restoraną „Kukudra“ atsigaivinti, užkąsti.

ŽYDRŪNO ĮSPŪDŽIAI:

12177795_10200953009544382_366868036_nVieną labai šiltą ir saulėtą spalio šeštadienį susirinkome išbandyti įdomią naują veiklą – pasivažinėjimą keturračiais. Anksčiau buvau bandęs tik žymiai mažesnį ir silpnesnį keturratį. Jo negaliu lyginti su naujai bandytu tikrai galingu keturračiu. Pasivažinėjimas galingu keturračiu pievomis ir motokrosinių motociklų trasoje tikrai smagi veikla. Labai smagu pasivažinėti pievos kalneliais ir pakalnėmis su galinga transporto priemone. Nors iš pradžių buvo nedrąsu stipriai spausti akseleratorių, bet šiek tiek pavažiavus, pasisukinėjus ir pajutus keturračio galimybes, sulig kiekvienu posūkiu norėjosi staigiau akseleruoti, didesniu greičiu įveikti posūkius ir kalnelius. Nors kaina ir nemaža, bet tikrai rekomenduoju visiems pabandyti šią adrenaliną keliančią pramogą.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide