Klaipėdos universiteto atvirų durų diena kartu su A.L.L.

Šiandien Klaipėdos universiteto atvirų durų dienoje „Keturios kryptys“ šurmuliavo iš įvairų Klaipėdos rajono ir Lietuvos kampelių suvažiavę moksleiviai, jų tėvai ir mokytojai. Renginio dalyviai naudojosi puikia galimybe susipažinti su universitetu, studentų bendruomene, stojimo į universitetą tvarka, studijų programomis. Tikimės, kad tai padėjo kai kuriems lankytojams apsispręsti dėl ateities specialybės ir jau labai greitai sveikinsime juos įsiliejus į Klaipėdos universiteto studentų gretas.

Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas A.L.L. taip pat dalyvavo atvirų durų dienos šurmulyje. Klubo nariai vos spėjo atsakinėti į moksleivių ir vyresnių lankytojų klausimus. Susidomėjimas klubu ir jo veikla buvo didžiulis. Ypatingo populiarumo susilaukė konkursas „Aš moku statyti palapinę“. Dalyviai varžėsi, kas greičiau pastatys ir išardys klubo stende stovinčią palapinę. Dalyvių išradingumas stebino ir džiugino. Atsirado ir tokių dailiosios lyties atstovių, kurios prie palapinės plušėjo apsimovusios baltomis pirštinėmis. Klubo paruošta apklausos anketa nepaliko nė vieno abejingo. Įdomūs ir išradingi klausimai bei nestandartiniai atsakymai pakėlė nuotaiką testus sprendusiems moksleiviams.

Ateities studentų šurmulys nutilo, tačiau gera nuotaika ir prisiminimai išliks ilgam. Klubas sveikina visus, kurie šiandien pasinaudojo puikia proga susipažinti su universitetu ir Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas A.L.L.

Primename, kad su klubo veikla galite susipažinti šiame internetiniame puslapyje. Taip pat mus rasite ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide