Laikinai sustabdę narystę

Pradžia » Laikinai sustabdę narystę » Laikinai sustabdę narystę
Julija
Julija
Julija yra pavyzdys visiems, kad net ir auginant mažą vaiką puikiai galima dalyvauti klubo veiklose. Meniška ir su šypsena, visuomet geros nuotaikos, tokia Julija yra visose veiklose
Tomas
Tomas
Tinklinio žaidimo ekspertas, A.L.L. klube labai vertinamas dėl optimizmo, entuziazmo ir didelės motyvacijos. Tomas klubo nariams suteikia „duonos ir žaidimų“ – be Tomo šašlykų veiklos gamtoje sunkiai įsivaizduojamos, o jo gitaros skambesys prie laužo ypač laukiamas.
Monika
Monika
Į klubą įsiliejo pamažu, atsargiai, tačiau dabar yra itin aktyvi narė, kuri kviečia prisijungti ir kitus asmenis. Noriai imasi organizuoti įdomias pažintines veiklas ir tai jai puikiai sekasi. Aiškiai žino ko nori ir visuomet aiškiai tai pasako.
Arvydas
Arvydas
Keliavo, keliavo, keliavo kartu su klubo nariais ir galiausiai apsvarstė, jog daug naudingiau būti vienu iš kubiečių. Prisijungė į aktyvų rezervą ir mielai dalyvauja visuose didžiosiose klubo veiklose.
Indrė
Indrė
Klube nuo pat pirmosios veiklos, visuomet pirmoji pasiryžusi dalyvauti fiziškai aktyviose veiklose. Klubo menininkė ir dizainerė, kuri sugeba kitiems parodyti kitokią gyvenimo pusę. Į Norvegiją išleidome skaudančiomis širdimis ir tikimės, jog buvimas anapus Jūros ilgai nesitęs.
Darius
Darius
Fiziškai aktyvios veiklos be konkurencijos yra Dariaus mėgiamiausios. Atstovauja klubą bėgimo varžybose ir rodo teigiamą pavyzdį kitiems. Dariumi visuomet galima pasitikėti, nes tai ką pasižada padaro iki galo ir padaro gerai.
Edgaras
Edgaras
Klubo idėjininkas, įkūrėjas ir „galva“, kuris skatina klubo veiklą. Dalyvauja visuose veiklose, taip pat rekordininkas klube pagal suorganizuotų veiklų skaičių. Ypač mėgsta naujas ir fiziškai aktyvias veiklas, taip pat klubo veiklą planuoti strategiškai.
Sniega
Bronze medal
Sniega
Sniega tikra aktyvaus rezervo narė. Ją matome dažniau nei žiemos sniegą, o kai jau spėjame jos pasiilgti ji vėl dalyvauja klubo veiklose kartu su mumis.
Mindaugas
Mindaugas
Jauniausias klubietis, kuris nepabūgo vyresniųjų ir drąsiai įsijungė į klubo veiklą. Mindaugas dar tik įsitvirtina suaugusiųjų pasaulyje, noriai dalyvauja daugelyje A.L.L. klubo veiklų, ypač fiziškai aktyviose
Sigita
Sigita
Klube nuo pat pirmosios dienos. Noriai ir energingai dalyvauja daugelyje klubo veiklų, labiausiai mėgsta organizuoti visuomenei naudingas veiklas. Klubo veiklose Sigita atiduoda save visą, nes po veiklų dažniausiai energija pasibaigia ir ji užmiega.

Dėl suprantamų priežasčių, kaip darbas užsienyje, nėštumas ar vaiko auginimo atostogos, nuolatiniai mokslai kitame Lietuvos ar užsienio mieste ir kitų priežasčių pilnateisiai klubo nariai gali stabdyti savo narystę Klube. Minimalus narystės stabdymo laikotarpis 6mėn., maksimalus 2m.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide