Lazertronas

Orai vis šaltyn, vakarai vis ilgyn ir taip nejučiom pamatai, kaip viskas aplinkui užmiega žiemos miegu – TIK NE A.L.L.! Tamsų spalio 25d. vakarą grupelė aktyvistų susirinko išbandyti savo strateginius ir komandinio žaidimo gebejėmus bei tiesiog pasikrauti teigiamų emocijų ir smagiai praleisti laiką. Dalinamės keletos dalyvių įspūdžiais 🙂

Data: 2016m. spalio 25d.

Vieta: Mainų g. 6, Klaipėda

Dalyviai: Edgaras, Aurimas, Edmundas, Viktorija, Žydrūnas, Edita, Kęstutis, Vitalija, Darius S., Aida

14872683_10154455246335708_194286340_n

Edita

Antradienis tikrai buvo aktyviai praleistas! Manau daugelis klubo narių jau žino, jog man patinka viskas, kas susiję su ginklais – yra tekę kelis kartus šaudyti iš tikrų ginklų, iš pneumatinių, šaudžiau su lankais, su lazeriniais ginklais, „ragatkėmis“, o pusę vaikystės teko prabėgioti su mediniu šautuvu 🙂 O kur dar kompiuterinės šaudyklės. Laukiau lazertrono, nes yra tekę šaudyti su lazeriniais šautuvais kitoje vietoje, dabar buvo įdomu pabandyti šiek tiek kitokesnį žaidimą. Esmė tokia pati, kaip ir kažkada bandyto „Crazy City“ lazerinio žaidimo – dvi komandos bando „nušauti“ savo priešus taikantis į ant žaidėjų pritvirtintus daviklius. Netyčia teko rinktis savo komandos narius ir kažkaip gavosi, jog visi pas mane buvo juodai apsirengę – nindzių komanda (ir pati prieš veiklą persirengiau juodai, jog kuo mažiau bučiau pastebima) 🙂  Lengvas nerimas apėmė prieš startą, pasijauti kaip kokiame kompiuteriniame žaidime. Garsi muzika, šviesos, dūmai, keisti garsai iš ginklų ir noras nugalėti. Švilpukas ir pasileidžiame po didelį angarą ieškoti priešininkų komandos. Pradžioje mūsų tamsūs rūbai gal ir padėjo slėptis, bet kuo tolyn, tuo daugiau dūmų prisipildė patalpoje, todėl labai dažnai būdavo, jog apsišaudydavome ir savo komandoje, gerai jog „gyvybės“ nemažėdavo 🙂 Iš tikrųjų labai įdomus laisvalaikio praleidimo būdas, gali prisigalvoti savo strategijų, juolab, kiekviename raunde ginklai būdavo perjungiame į skirtingus rėžimus – automatai, snaiperiai, kulkosvaizdžiai, vinčesteriai. Tris kartus iš eilės laimėjo mūsų komanda, todėl žaidimo kuratorė nusprendė pamaišyti narius, jog nebūtų žaidimas „sausai“. Nindzės valdo! Pakeitus komandas, šiek tiek buvo sunku suvokti, kodėl mažėja gyvybės kai esi šalia savo komandos nario, o jis pasirodo begėdiškai tave šaudo – taigi pakeitėm narius 🙂 Na bet manau mano rezultatai tikrai buvo vykę, visa sukaupta patirti padėjo išlikti iki pabaigos per visus etapus 🙂 O koks adrenalinas buvo sukilęs, kai snaiperių etape palikau iš savo komandos vienui viena prieš tris vyrus! Tikrai nežadėjau pasiduoti! Po taiklių šūvių aikštelę paliko vienas priešas, po to kitas ir galop pasilikome dviese su Žydrūnu, o jis tą vakarą dominavo visuose etapuose – ne veltui jį buvau pasiėmusi į savo komandą pirmuose žaidimuose 🙂 Ilgai bandėme vienas kitą sumedžioti, vargšai kiti „mirę“ nariai, kuriems teko mūsų laukti. O Žydrūnas gudrus, sunku buvo per dūmus tiksliai nusitaikyti susitikus vienas prieš kitą, todėl po keletos tokių susidūrimų teko pirmą kartą mirti 🙂 Et, kitą kartą… Tikrai smagiai praleistas vakaras, kitą dieną net jautėsi pavargusi nugara nuo tokio intensyvaus bėgiojimo pasilenkus lyg prie tikro ginklo. Manau ateityje reikėtų dar pakartoti!

 

Žydrūnas

Vėsų rudenio vakarą susirinkom į Lazertroną, pasišaudyti lazeriniais ginklais. Susirinkę visi pirmiausia apsižiūrėjom patalpas, kuriose reiks kariauti. Po to sekė instruktažas ir supažindinimas su ginklais ir sistemos veikimo principais. Po instruktažo susiskirstėm į komandas, apsiginklavom ir ruošiamės kovai. Šviesos išjungiamos, patalpa prileidžiama dumų ir nuskamba švilpukas skelbiantis startą. Visi pajuda ieškoti priešininkų, kuriuos galėtų apšaudyti. Matomumas keli metrai, sunku atskirti ar tamsoje judantys siluetai priešininkų komandos ar savos. Kai pamatai judantį siluetą nėra ko laukti, taikais į galvą ir šaudai, kol jis nepradėjo šaudyti į tave. O jei šaudai į galva ir prietaisai nereguoja reiškia šaudai į savą, reikia eiti ieškoti priešininkų. Kai „nušaunami“ visi priešininkai raundas baigiasi. Po kiekvieno raundo trumpa pertraukėlė ir rezultatu aptarimas. Po pertraukėlės sekantis raundas. Ir taip pirmus tris raundus laimėjo mano komanda. Man pavyko visus tris raundus ne tik išlikti gyvam, bet ir daugiausiai lazerinių kulkų pataikyti priešininkams. Po trijų raundų šiek tiek pakeitėm komandas. Ketvirtame raunde šaudėme snaiperiniais ginklais. Ir raundo pabaigoje likau tik aš ir Edita, vienas prieš vieną. Likus dviems sunku tamsoje surasti kur vaikšto priešininkė. Bet ir šiame raunde man pavyko išlikti ir nugalėti Editą, nors prieš tai tris raundus kovojome vienoje komandoje. O paskutinime raunde priešininkai įveikė mane, nors ir daug žalos padariau priešininkams, bet penktame raunde mano komanda pralaimėjo. Dar vienas įdomus dalykas, kad galima pakeisti ginklo tipą. Pavyzdžiui: automatas, kulkosvaidis, snaiperinis ginklas ir kiti. Nuo ginklo tipo priklauso šovinių kiekis apkaboje, šaudymo greitis, ginklo taiklumas, ir apkabos pakeitimo greitis. Dauguma jau buvom bandę kitokia lazerinių kovų sistemą. Išbandęs Lazertrono pasišaudimo sistemą turiu pasakyti, kad ši sistema yra įdomesnė ir smagesnė. Ačiū Aidai už suorganizuotą veiklą.

 

Darius

Taigi į lazertroną prisijungti sugalvojau paskutinėmis valandomis, truputi apsisprendimo padėjo rasti Kęstutis. Ir dėkoju Kęstučiui, kad padėjo įsigyti pigesni bilietą. Susirinkę buvom paskirtytį komandomis, tiksliau lazertrono savininkė paskyrė dvi merginas, kurios rinksis komandas. Taip gavosi, kad man prisijungus gavosi dvi komandos po lygiai dalyviu, 5 vs 5 kaip per seną gerą CS 1.6 mini map‘se. Kai komandu kapitonės išsirinko komandų žaidėjus laukėm tolimesnių nurodymų, gavom instruktažą kaip vyksta žaidimas, kaip elgtis raundo pradžioje ir kokios klaidos nepadaryti prieš pradedant žaidimą. Išdalinti ginklai ir prietaisiukas, kuris buvo kaip ir taikinis, mano ėkipuotės ID buvo 3939 patiko man šis numeris 🙂 Pirmojo žaidimo scenarijus, buvom visi su automatiniais ginklais, 30 šovinių ir 5 (atrodo tiek) gyvybių. Pirmasis raundas, išjungė šviesas, paleido dūminę granatą ir dūmai užpildė kovos lauką. Duota komanda GO GO GO!!!! ( iš tikrųjų buvo švilpuko garsas) 😀 Su komanda nespėjom sustrateguoti puolimo/ gynybos plano tai tiesiog išbėgom  kaip kas. Kas po 2, kas po 1, kas liko saugoti užnugario. Vyko arši kovinga dvikova, ir po kurio laiko matėsi kaip kovotojai krito kovos lauke, negalėjau suprasti tai priešas, ar ginklo brolis. Baigėsi pirmasis raundas greitai 🙂 Pasirodo didelė dalis buvo kritusių priešų mano ginklo broliai ir seses liko gyvi, džiugu dėl jų buvo paskelbti ir šiokios tokios taiklumo ir efektyvumo rezultatai. Pasirodžiau tada geriausiai . 😀 ačiū už aplodismentus. Kiti komandos draugai pasirodė taip pat puikiai – pagarba. Sužaidėme 5 ar 6 raundus. Sekantis raundai mano komandai buvo pergalingi laimėjom. Žydrūnas, Kęstutis, parodė puikius rezultatus. Po 3 raundų buvo perskirstytos komandos 🙂 Burtai lėmė ir perėjau į kitą komandč 😀  4 raundo žaidimas buvo tikrai aršus, buvo likusi viena priešų kovotoja Edita  ir musu 3 vyrukai.  Pasirodo Edita puikiai šaudo ir strateguoja tai ji pašalino iš kovos lauko Edgarą ir mane, ir desertui pasiliko kiečiausia vyruką Žydrūną, kiek žinios sklido abu turėjo po lygiai gyvybių, bet šįkart Žydrūnas pasirodė geresnis strategas, šaulys. Lazertronas smagi pramoga, pabėgioti nemažai teko ir pasijautė tarsi sportas 😀 norėtųsi dar išbandyti su rimtesnėmis taktikomis gal net. O gal ir kokias varžybas pasidaryti.

Ačiū Aidai kad surengė šią veikl, tikrai smagu. Ačiū dalyviams, komandos nariams, kurie buvo puikūs, ačiū priešams kurie buvo taikiniai. Puiki veikla ir puikiai praleistas vakaras.

 

Aurimas

Lazetronas – išties labai laukta veikla, o ir pavadinimas mįslingas 🙂 Panašioje veikloje jau buvome dalyvavę prieš kelis metus, tad pradinį supratimą kas su kuo valgoma turėjome. Tačiau čia buvo daug kas kitaip. Pirmiausia žaidimo pradžioje buvome suspažindinti su taisyklėmis, kurios iš pirmo žvilgsnio labai paprastos. O po to jau gavome galimybę pačiupinėti „žaislus“, su kuriais turėjome žaisti visą vakarą. Smagu 🙂 Taigi apsiginklavę lazeriniais šautivais, susiskirstėmė į komandas ir laukėme žaidimo starto. O žaidimą nekantravo pradėti, manau, kiekvienas. Tad neilgai trukus, viskas užtemo, tamsoje šmėžavo tik kliūtys, už kurių galima pasislėpti. Tad visi puolėme ieškoti savo varžovų. Išties pasijutau, tarsi daug metų grįžčiau į vaikystę, kai su kiemo draugais žaisdavome karą. Čia lygiai tas pats, tik gal dar įdomiau 🙂 Tai va pirmas žaidimas man nebuvo labai sėkmingas, kažkaip nesisekė pataikyti į varžovus, o į mane daug kam sekėsi 🙂 Bet nieko apšilimas yra apšilimas. Tad vėliau viskas turėjo pasitaisyti 🙂 Na pamažu taip, bet ne iš karto. Pats žaidimas išties įspūdingas, sunku nupasakoti keliais žodžiais, labai daug emocijų, gauni žaidimo metu, šaunu 🙂 Po truputį ir įgūdžiai pradeda gerėti, nes vat į kažką ir pataikyti sugebi ir ne taip greitai pats būni zuikis su taikiniu ant galvos 🙂 Pradžioje rinkausi ganėtinai agresyvią strategiją, puoliau tiesiai į mūšio apicentrą, tai tikrai smagu, bet brangiai kainuoja, ypač kai šoviniai baigiasi, o tave vis puola 🙂 Bet užtat smagumo tai va jei, va jei. Visas žaidimas padarytas taip, kad kuo toliau žaidžiam, tuo sudėtingiau viskas yra, keičiasi ginklai, o ir matomumas prastėja, vietomis iš vis nieko neįmanoma įžiūrėti. Net nematai ar šalia stovi priešas ar draugas. Bet nuo to tik dar smagiau 🙂 Ant pačio galo kažkaip susikooperavom su savo komandos draugu, nusprendėm suvienyti jėgas, kad butų geresnis rezultatas. Ir iš esmės mums pavyko, iš zuikių su taikiniais, tapom zuikių medžiotojais. Mažiau praradom gyvybių, daug nugalėjom varžovų. Išties ši strategija pasitesino ir tą kartą „ištraukėme“ visą žaidimą iki gali nežuvę, Liuks 🙂 Pats žaidimas ir įdomus tuo, kad gali bandyti įvariausius variantus, kokie tik šauna į galvą. O ir pajūdėti, žinoma jei tik yra noro, yra kur. Tad ta valanda, kurią žaidėme pralėkė akimirskniu 🙂 Net nesinorėjo eiti namo, o žaisti dar ir dar 🙂 Šaunus vakaras buvo 🙂 Manau šią veiklą kartosime ir kitą kartą. Ačiū Aidai už labai įdomią veiklą 🙂

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide