„Minijos Žemupio Regata 2016“

Veikla: „Minijos Žemupio regata 2016“

Vieta:  N. Giniotienės turistinė stovyklavietė, Šernai.

Dalyviai (irklavusieji) : Viktorija, Žydrūnas, Kęstutis, Edita, Gediminas, Neringa, Edgaras, Aida, Gražvydas, Vita, Vitalija, Monika, Arvydas, Darius S, Jurgita, Darius G, Darius A, Dainius, Ignas , Anna.

Keturkojai draugai:  Taiga, Barsis, Paris.

Vakaro svečiai:  Sigita, Oskaras.

Data:  Rugpjūčio 6-7 dienos.

 

Viktorijos įspūdžiai

…Rugpjūčio pirmas savaitgalis buvo kažkas nerealaus!!! kiekvienais metais labai laukiu „MINIJOS ŽEMUPIO REGATOS“, šiemet plaukimas Minijos upe buvo labai linksmas, ir neprailgo. 17 kilometrų plaukiant baidare įveikta be problemų, o adrenalino pliūpsnio užteko kiekvienam (nusileidimas nuo slenksčio ir vandens pliūpsnis į baidarę nuotaikos nesugadino). Vakarinėje dalyje galėjome skanauti bandelių keptų ant laužo su įvairiausiais įdarais, žuvienė taip pat buvo skani tiems, kas ją mėgsta. 🙂 „Kosminis futbolas, skanūs šašlykai, šokiai su linksma kompanija šeštadienio vakarą padarė siautulingą. 🙂 O sekmadienį mūsų laukė Gongo garsų terapija, kurios metu buvo galima atsipalaiduoti, apie nieką negalvoti ir mėgautis. 🙂
Taip pat šiandien turėjom galimybę pasivaržyti „Smiginio“, „Žvejo bato mėtimo“ ir „baudų mėtimo“ rungtyse“. 🙂
Šie metai regatoje, kaip vienas draugas pasakė buvo MANO METAI. Laimėjau pirmos vietos apdovanojimą, ir du antros vietos apdovanojimus. 🙂Esu labai laiminga, kai galiu būti ten kur noriu ir daryti tai, ką noriu. 🙂 Ačiū organizatoriams, varžovams ir savo komandai už šitą šaunų ir LABAI AKTYVŲ savaitgalį.

DSC_0192

 

Vitalijos įspūdžiai

Visada smagu, kai net ir tradicinėse klubo veiklose įvyksta kažkas pirmą kartą – kažkada pirmą kartą plaukėm baidare lyjant (na, gal ir ne taip smagu); pernai pirmą kartą plaukiant baidare rūkėm kaljaną (daug smagiau), o šiemet pirmą kartą su baidare apsivertėm (Ha!)

Na, bet apie viską trumpai ir iš pradžių. 🙂

Plaukti šiais metais susitarėm su Agne kartu dvivietėj baidarėj, bet mano baidarės partnerę užklupo liga ir man beveik paskutinę minutę į pagalbą buvo pakviestas Kęstučio kolega Gražvydas. Na, štai mes jau visi autobuse pakeliui į starto vietą, kai Jurgita paklausė kažko apie tai, ar dažnai tenka baidare apsiversti ar iš jos iškristi, ir Gražvydas ją patikino, kad tai praktiškai neįmanoma. O aš pasakiau – kad turint talentą, viskas įmanoma. Ech, ir prisišnekėjau… Pasirodo, kad labai „talentinga“ esu 😀

Regatos pradžia linksma, sklandi ir su puikia nuotaika. Tiesa, dar ant kranto mus perspėjo, kad organizatoriai nežino, ar labai sudėtinga bus per Gargždų pylos slenkstį šiemet perplaukti, bet – ar pirmas kartas, ania? 😀 Neilgai truko ramus ir sklandus pasiplaukiojimas ir štai jau srovė stiprėja ir neša mus link slenksčio, kur ir atsiskleidžia visi „talentai“. Per slenkstį tai perplaukėm mes gan gerai, bet po to srovė mūsų baidarės „nosį“ užnešė, mus apsuko, o galiausiai ir apvertė. Tadam! Ir plaukiam mes į krantą… šalia baidarės… bandydami gelbėti baidarėje buvusius daiktus… ir juokdamiesi iš savo „talento“. Laimei, krante mus pasitiko Edgaras su Aida bei dar keli regatos draugai ir vyrukai greit apvertė baidarę ir išpylė (beveik) visą vandenį, kad galėtumėm keliauti toliau. Monika ir Arvydas taip pat stabtelėjo ir pasiūlė „kuro“, kad šilčiau būtų plaukti. Žodžiu, visi padėjo, kaip galėjo. 🙂

Šiaip tai visai linksma ir tikrai juokinga buvo. Gaila tik, kad guminukai maudynių metu pabirę iš maišelio kelionę upe jau tęsė savarankiškai be mūsų.

O mūsų kelionė neprailgo. Pakeliui vis susitikdami vienus ar kitus regatos draugus, pasidalindami įspūdžiais, užkandžiais ar kitom gėrybėm. Su regatos chuliganais (taip taip, aš čia apie jus, Dariau ir Vita) palenktyniavom. Ir taikos kaljaną visi į baidarių plaustą susijungę vėl užkūrėm (nesvarbu kiek pastangų tai pareikalavo). Tiesa, plaukti šlapiais rūbais vėjui pučiant nebuvo labai šilta, už tai kaip smagu buvo įvertinti krante laukusius sausus šiltus rūbus ir laužą, prie kurio ne tik pasišildėme, bet ir bandelių išsikepėm.

Vakaras su įprastom pramogom, kosminiu futbolu, linksmais pašnekesiais, šokiais ir, žinoma, Juodąja orchidėja. Visi puikios nuotaikos, o šokių aikštelėje nuovargis išvis, rodos, išgaravo. Nors taip ir nesulaukėm mes su Viktorija savo „Bailando“, šokom ir pagal tokias dainas, pagal kurias turbūt ir mano tėveliui neteko šokti, bet kai nuotaika gera, viskas „veža“. Todėl truputį liūdna buvo, kai „piktasis dėdė“ 24 val. visus išgainiojo iš šokių aikštelės. Žinoma, tai nesutrukdė mums dar valandėle aplink šašlykinės mažą laužiuką savo vakarėlį pratęsti.

Nors antrą dieną neteko dalyvauti kitose pramogose, įspūdžiai labai smagūs ir geri liko. Ačiū Gražvydui už smagią kelionę ir nuotykius! Ačiū draugams, kurie padėjo, kai tie nuotykiai prasidėjo! Ačiū Viktorijai už organizavimą ir puikios nuotaikos ir energijos palaikymą! Ir žinoma, ačiū regatos organizatoriams už dar vieną nepakartojamą (tikėkimės :D) vasaros nuotykį!

13925132_1182286291791554_9111994064524413845_n

 

Neringos įspūdžiai

Minijos žemupio regatoje dalyvavau jau antrą kartą ir turiu pasakyti nepaisant prasto oro nenusivyliau ir šį kartą. Visi susirinkome starto vietoje išsirinkome baidares. Mes su Gedu pasigriebėme „kovinę“ (t.y. sportinę baidarę), tačiau jos greičio privalumu nepasinaudojome. Pasirinkome ramų, poilsinį plaukimą kartu su visais. Taigi nemažai laiko plaukėme susikibę krūvoje, vaišinomės maistu, gėrimais ir netgi kaljanu. Buvo smagi patirtis baidarėje mėgautis kaljano dūmais. Plaukimo vinis buvo slenkstis, kuris atrodė grėsmingai, tačiau pasidavėme upės srovei ir tik pajutau vandens bangą. Su baidare pilna vandens, kuri bet kuriuo metu galėjo apsiversti nuplaukėme į krantą išsisemti ir tuo pačiu stebėjome kitų žmonių apsivertimo ir gelbėjimo procedūras. Nors lietus nelijo parplaukėme į krantą šlaputėliai. Gavę vietelę įsikurti suskubome statyti palapinių, o po to prasidėjo linksmybės. Buvo edukacinė pamokėlė, kurios metu kepėme bandeles ant laužo ir valgėme su šokoladu, tuo pat metu kol lietus nepasirodė buvo žaidžiamas kosminis futbolas. O vakarą užbaigėme linksmais šokiais, nors didžėjus neitin patobulėjo per metus ir nebuvo linkęs bendrauti su publika. Ryte pažadino muzikos terapija, kuri būtų buvusi maloni, jei nebūtų buvę taip šalta. Antrą dieną oras nelepino, tačiau spėjome sužaisti krepšinį, dartus ir batą pamėtyti. O kas svarbiausia dar ir medalių parsivežėm. Išvada nėra blogo oro, kai yra gera kompanija .

IMG_4339

 

Aidos įspūdžiai

Regatoje dalyvavau pirmą kartą, nors apie jas išgirdau jau gerokai anksčiau. Buvo įdomu pačiai prisiliesti prie šio renginio ir pažiūrėti, ar tikrai jis toks geras kaip apie jį kalba. Iš ryto atvykus į vietą visi šurmuliavo, nekantravo – aš žinoma kartu. Smagūs autobusiukai pilni skirtingų komandų nuvežė mus į starto vietą – apžiūrime savo sostus, pasidarom startinę nuotrauką ir į trasą! O trasa buvo tikrai maloni, lengvai plaukiama bei gerai žinoma. Didžioji dalis klubiečių norėjo padreifuoti, taigi mes su Edgaru kiek atsiplėšėme. Palaikėme savo įdirbtą greitį ir.. priplaukėme pylą. Vaizdas kiek skyrėsi nuo matyto prieš kelias savaites – šįkart vanduo veržėsi ir putodamas krito žemyn. O norintieji nusileisti linksmaisiais kalneliais tiesiog rikiavosi eilėmis. Su Edgaru sulaukėme ir savosios – nusileidus šlapių marškinėlių konkurse dalyvauti galėjau drąsiai. Nepaisant šalčio ir prilipusių drabužių nuotaikos buvo superinės. Taigi, švartuojamės prie kranto, bėgame ant užtvankos ir laukiame savų. Ilgai laukti neteko, buvo smagu matyti reakcijas į purslus, ypač merginų sėdinčių baidarės priekyje. Ir cypimo, ir klykimo, ir viso ko teko išgirsti 😀 Pafilmuojam ir bėgam atgal į baidarę. Krante išvydom Vitaliją su Gražvydu išvedusius baidares pasivaikščiot – visi kiaurai šlapi, bet su plačiom šypsenom. Padedam išgręžt baidarę, sėdam į savąją ir į priekį. Net nepastebėjom kaip visus pralenkėm. Atplaukę į finišą norėjom plaukti dar, bet buvo šalta ir norėjos tik nusimest visus šlapius drabužius šalin. Persirengėm, sulaukėm visų likusių, įsikūrėm stovyklavietę ir… išbandžiau dar kai ką naujo – burbulinį futbolą. Varžybose su kita komanda teko daugiau gulėti ir bandyti atsistoti nei žaisti, bet buvo smagu. Žaidimas gana trumpas – 10min, bet iš burbulo išsivinioji visas uždusęs ir šlapias, kaip po gero kroso 😀 Vėliau smagiai pavakarojom prie laužo su pašnekesiais, išsvajotais šašlykais ir alum, po to šokiai pokiai estrada. Labai smagu, bet jau traukia prie miegelio tad į palapinę ir apapa. Ryte pirmasis žadintuvas buvo lietus po jo išgirdome ir gongų garsus. Yra tekę ir anksčiau susidurti su šia veikla, tačiau šįkart kažkaip kitaip suveikė – sėdėjau lietuje, bet visiškai rami su švariomis mintimis (turbūt būtent dėl šio momento dabar sergu, bet nesiskundžiu, tada buvo labai gerai :D) Pasiklausę gongų terapijos ėjome dalyvauti smiginio, bato bei baudų metimo varžybose. Pabandžiau visus – super. Na ir viską vainikavo apdovanojimai – pati nelaimėjau nieko, bet komanda paėmė nemažai prizų – šaunuoliai Jūs! Vainikuojant galiu pasakyti – renginys puikus ir kompanija tikrai šauni. Džiaugiuosi sudalyvavus. Aš už A.L.L. :*

13901404_1182285505124966_2945590798028964375_n

Jurgitos įspūdžiai

„Minijos žemupio regata“ – jau pats renginio pavadinimas kvietė patirti gal paskutinį didesnį besibaigiančios vasaros nuotykį, o gavus kvietimą jame dalyvauti su šaunia „A.L.L. Klaipėda“ komanda, jokių abejonių neliko. Svarbiausia renginio rungtis – plaukimas baidarėmis Minijos upe, dėl vietomis stiprių srovių, nuo lietaus pakilusio vandens lygio, kliūčių kelyje, kai kuriose vietose tapo ekstremaliu išbandymu – virto baidarės, ne savo noru maudėsi ir krantą galynėdamiesi su srove bandė pasiekti iš baidarių išvirtę regatos dalyviai, o plaukiant ramesne vaga buvo smagu pasigrožėti paupio vaizdais, pabendrauti. Ne mažiau, nei plaukimas, buvo linksmas ir įdomus pirmosios dienos vakaras: kosminis futbolas, bandelių kepimas ant laužo, šokiai iki vėlumos, skanūs šašlykai, žuvienė… Naktį pliaupęs lietus nesutrukdė ryte trumpam pasirodyti saulei – magiški gongų garsai susiliejo į visumą su tekančios saulės spinduliais ir suteikė daug teigiamos energijos gerai dienos pradžiai, o vėliau vykusios sportinės rungtys gera nuotaika užkrėtė visai dienai. Už fantastiškai praleistą laiką, puikų renginį, šaunų savaitgalį tariu AČIŪ „A.L.L. Klaipėda“!!!

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide