Nariai

Pradžia » Nariai » Nariai
Vitalija
Vitalija
Klubo vegetarė, kuriai visi likę klubo nariai dėkingi už papildomą porciją mėsiško patiekalo. Aktyviausia aktyvaus rezervo narė, kuri ypač atsiskleidžia „protų kovų“ žaidimuose. Pratinasi prie fiziškai aktyvių veiklų ir mėgaujasi pažintinėmis veiklomis.
Linas
Linas
Pirmasis klubo narys, kuris parodė, jog galima ir sugrįžti į Lietuvą. Klubo veiklose dažniausiai dalyvauja tyliai, tačiau turi aiškias savo laisvalaikio veiklų interesų kryptis. Linas visuomet kartu su klubiečiais, kai reikia fiziškai aktyvaus komandinio dalyvavimo.
Viktorija
Viktorija
Klubo „enerdžaiseris“, kurios teigiamos energijos pilna visur ir visada. Jauniausia klubo narė, kuri nuo pat pirmos dienos puikiai įsiliejo į kompaniją ir su dideliu entuziazmu dalyvauja veiklose.
Edita
Edita
Išsinagrinėjo klubo veiklą ir nusprendė, jog labai geras dalykas yra aktyvus rezervas. Jeigu pamatysite Editą veikloje, tai galite būti tikri, jog ši veikla tikrai įdomi ir nekasdieniška.
Kęstutis
Kęstutis
Žmogus mėgstantis aktyvų laisvalaikį, todėl A.L.L. klubas jam kaip tik. Prisijungė prie klubo nieko nepažinodamas, o kad vienam nebūtų liūdna į klubą priviliojo ir savo draugus.
Rating: 5.0
Sandra
Sandra
Klubo bangelė, kuri vienais metais būna ypač aktyvi, kitais metais ramesnė. Šio reiškinio priežastis dar neaiški, tačiau vienareikšmiškai Sandra yra labiausiai dėmesį mėgstanti mergina klube, kuri nelabai skuba ir mėgaujasi kai jos laukiama.
Agnė
Agnė
A.L.L. klubas svarbi Agnės laisvalaikio dalis. Dalyvauja daug ir visur, pasižymi topiniais ir įsimintinais anekdotais klubo veiklose. Džiaugiasi, kai gali būti naudinga klubo labui, mieliau dalyvauja veiklose, nei jas organizuoja.
Aurimas
Aurimas
Kai tik turi galimybę, jis visuomet kartu su klubu. Ramus, kuklus, geranoriškas ir mandagus – taip Aurimą apibūdina klubo nariai. Naujosios technologijos yra jo pašaukimas, todėl A.L.L. klubas visuomet bus technologijų pasiekimų viršuje.

Taip pat klubo sąrašuose yra asmenys, kurie dėl asmeninio gyvenimo pokyčių laikinai negali dalyvauti A.L.L. veikloje, tačiau tiki, jog yra tik laiko klausimas, kol situacija pasikeis ir jie vėl galės aktyviai leisti laisvalaikį kartu su kitais klubiečiais.

[Klubiečiai, kurie veiklose kol kas dalyvauja tik mintimis]

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide