Nariai

Pradžia » Nariai » Nariai
Vitalija
Vitalija
Klubo vegetarė, kuriai visi likę klubo nariai dėkingi už papildomą porciją mėsiško patiekalo. Aktyviausia aktyvaus rezervo narė, kuri ypač atsiskleidžia „protų kovų“ žaidimuose. Pratinasi prie fiziškai aktyvių veiklų ir mėgaujasi pažintinėmis veiklomis.
Arturas
Arturas
Vienintelis klubo narys, kuris gyvena ne Klaipėdoje. Nestokoja humoro jausmo, o jo aplinkos žmonės galvoja, kad Artūras priklauso aktyvaus laisvalaikio „sektai“. Artūras atviras naujovėms, todėl mėgsta įvairias veiklas.
Linas
Linas
Pirmasis klubo narys, kuris parodė, jog galima ir sugrįžti į Lietuvą. Klubo veiklose dažniausiai dalyvauja tyliai, tačiau turi aiškias savo laisvalaikio veiklų interesų kryptis. Linas visuomet kartu su klubiečiais, kai reikia fiziškai aktyvaus komandinio dalyvavimo.
Žydrūnas
Žydrūnas
Dalyvauja kartu su Viktorija ir vienintelis, kuris geba tyliai ir nepastebimai jai bakstelėti į šoną, kai to reikia :). Žydrūnas visuomet prie kompanijos, visuomet kartu veiklose. Jo atradimas klube - pėsčiųjų žygių veiklos, kurių stengiasi nepraleisti.
Edmundas
Edmundas
Atėjo, pamatė ir pasakė: „Nu jūs čia šauniai leidžiat laisvalaikį, noriu ir aš“. Kaip tarė, taip ir padarė, todėl nuo šiol ir Edmundo laisvalaikis tapo įdomesnis ir įvairesnis.
Manta
Manta
Viktorija
Viktorija
Klubo „enerdžaiseris“, kurios teigiamos energijos pilna visur ir visada. Jauniausia klubo narė, kuri nuo pat pirmos dienos puikiai įsiliejo į kompaniją ir su dideliu entuziazmu dalyvauja veiklose.
Vita
Vita
Vita paaugo, subrendo, pasiklojo gyvenimo pamatus ir antrą kartą grįžo į klubą. Turime įtarimą, jog šįkart ilgam, nes dalyvaujant veiklose Vitos akys žiba ir šypsena niekada nedingsta nuo veido.
Neringa
Neringa
Darius
Darius
Edita
Edita
Išsinagrinėjo klubo veiklą ir nusprendė, jog labai geras dalykas yra aktyvus rezervas. Jeigu pamatysite Editą veikloje, tai galite būti tikri, jog ši veikla tikrai įdomi ir nekasdieniška.
Gediminas
Gediminas
Gintarė
Gintarė
Jurgita
Jurgita
Marius
Marius
Mindaugas
Mindaugas
Kęstutis
Kęstutis
Žmogus mėgstantis aktyvų laisvalaikį, todėl A.L.L. klubas jam kaip tik. Prisijungė prie klubo nieko nepažinodamas, o kad vienam nebūtų liūdna į klubą priviliojo ir savo draugus.
Rating: 5.0
Sandra
Sandra
Klubo bangelė, kuri vienais metais būna ypač aktyvi, kitais metais ramesnė. Šio reiškinio priežastis dar neaiški, tačiau vienareikšmiškai Sandra yra labiausiai dėmesį mėgstanti mergina klube, kuri nelabai skuba ir mėgaujasi kai jos laukiama.
Agnė
Agnė
A.L.L. klubas svarbi Agnės laisvalaikio dalis. Dalyvauja daug ir visur, pasižymi topiniais ir įsimintinais anekdotais klubo veiklose. Džiaugiasi, kai gali būti naudinga klubo labui, mieliau dalyvauja veiklose, nei jas organizuoja.
Aurimas
Aurimas
Kai tik turi galimybę, jis visuomet kartu su klubu. Ramus, kuklus, geranoriškas ir mandagus – taip Aurimą apibūdina klubo nariai. Naujosios technologijos yra jo pašaukimas, todėl A.L.L. klubas visuomet bus technologijų pasiekimų viršuje.

Taip pat klubo sąrašuose yra asmenys, kurie dėl asmeninio gyvenimo pokyčių laikinai negali dalyvauti A.L.L. veikloje, tačiau tiki, jog yra tik laiko klausimas, kol situacija pasikeis ir jie vėl galės aktyviai leisti laisvalaikį kartu su kitais klubiečiais.

[Klubiečiai, kurie veiklose kol kas dalyvauja tik mintimis]

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide