Nariai

Pradžia » Nariai » Laikinai sustabdę narystę
Monika
Monika
Į klubą įsiliejo pamažu, atsargiai, tačiau dabar yra itin aktyvi narė, kuri kviečia prisijungti ir kitus asmenis. Noriai imasi organizuoti įdomias pažintines veiklas ir tai jai puikiai sekasi. Aiškiai žino ko nori ir visuomet aiškiai tai pasako.
Arvydas
Arvydas
Keliavo, keliavo, keliavo kartu su klubo nariais ir galiausiai apsvarstė, jog daug naudingiau būti vienu iš kubiečių. Prisijungė į aktyvų rezervą ir mielai dalyvauja visuose didžiosiose klubo veiklose.
Indrė
Indrė
Klube nuo pat pirmosios veiklos, visuomet pirmoji pasiryžusi dalyvauti fiziškai aktyviose veiklose. Klubo menininkė ir dizainerė, kuri sugeba kitiems parodyti kitokią gyvenimo pusę. Į Norvegiją išleidome skaudančiomis širdimis ir tikimės, jog buvimas anapus Jūros ilgai nesitęs.
Sniega
Bronze medal
Sniega
Sniega tikra aktyvaus rezervo narė. Ją matome dažniau nei žiemos sniegą, o kai jau spėjame jos pasiilgti ji vėl dalyvauja klubo veiklose kartu su mumis.
Mindaugas
Mindaugas
Jauniausias klubietis, kuris nepabūgo vyresniųjų ir drąsiai įsijungė į klubo veiklą. Mindaugas dar tik įsitvirtina suaugusiųjų pasaulyje, noriai dalyvauja daugelyje A.L.L. klubo veiklų, ypač fiziškai aktyviose

Taip pat klubo sąrašuose yra asmenys, kurie dėl asmeninio gyvenimo pokyčių laikinai negali dalyvauti A.L.L. veikloje, tačiau tiki, jog yra tik laiko klausimas, kol situacija pasikeis ir jie vėl galės aktyviai leisti laisvalaikį kartu su kitais klubiečiais.

[Klubiečiai, kurie veiklose kol kas dalyvauja tik mintimis]

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide