Numatytos veiklos iki metų pabaigos

Trečiadienį vykęs A.L.L. klubo susirinkimas praėjo itin efektyviai.  Susirinkimo metu į pilnateises klubo nares buvo priimta Julija, dėl kurios narystės klube vienbalsiai UŽ pasisakė visi susirinkime dalyvavę klubo nariai. Džiaugiamės ir sveikiname naująją klubo narę. Linkime aktyvių ir turiningų veiklų, nestokoti gerų idėjų ir geros nuotaikos!

Darkstar_0018

Kitas svarbus susirinkimo klausimas buvo veikų iki metų pabaigos numatymas. Šaltuoju metų periodu naujų, aktyvių veiklų, kurių klubo nariai dar nėra išbandę nėra itin lengva. Šįkart buvo kitaip ir visos pasiūlytos veiklos buvo naujos, neišbandytos, todėl susilaukė didelio klubo narių dėmesio.  Lapkričio mėnesio veiklas pradėsime jau tradicine visuomenei naudinga veikla – neatlygintina kraujo donoryste, kuri numatyta lapkričio 12 dieną. Lapkričio 23 dieną planuojamos „Lazerių kovos“. Tai puiki alternatyva dažasvydžiui, nes po šių kovų nelieka jokių mėlynių, tačiau dalyviai gauna tokį patį adrenalino kiekį. Lapkričio veiklas užbaigsime išbandydami „kosminį tinklinį“, kuris numatytas paskutinį mėnesio šeštadienį.

Gruodį laukia paskutinioji metų veikla – sezono uždarymas. 2013 metų veiklų sezonas buvo išties netradicinis. Veiklų turėjome mažiau, tačiau ypač daug jų buvo originalių ir ilgam įsimintinų. Todėl, tokį patį planuojame ir sezono uždarymą, kurį sudarys dvi dalys. Dieninė, kurios metu klubo nariai svečiuosis vieni pas kitų, ir vakarinė, kurioje lauks metų nominacijos ir linksmos dūzgės 🙂

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide