Pabėgimas iš „Escape Bunker 1944“

Data: 2017 balandžio 30 d.

Veikla: Escape bunker 1944 galvosūkių kambarys

Dalyviai: Viktorija, Žydrūnas, Edita, Sandra, Neringa.

Svečiai: Laura, Robertas, Skaistė, Gedas.

Vieta: Priestočio g. 3A, Klaipėda

Artėjant ilgajam savaitgaliui ir pranašaujant gerus orus iš rytų Lietuvos Klaipėda traukia lankytojus. Taigi kilo mintis, kad atvykus reikia, ką nors įdomaus nuveikti ir pasiūliau išbandyti Escape bunker 1944 galvosūkių kambarį. Džiaugiuosi, kad atsirado bendraminčių ir susibūrėme į dvi grupeles, kurios varžėsi tarpusavyje. Pirmoje grupelėje dominavo A.L.L Klaipėda klubo nariai: Viktorija, Žydrūnas, Sandra, Edita ir svečias Laura. Jiems iš bunkerio pavyko ištrūkti per labai gerą laiką: 43:07. Po pertraukėlės, kai buvo viskas sutvarkyta, buvo pasiruošusi pabėgti ir antroji grupelė su dominuojančiu svečių skaičiumi: Robertas, Skaistė, Gedas ir Neringa. Laikas buvo labai panašus, bet prastesnis: 44:20. Bet turint omenyje, kad pirmoji grupelė turėjo du pagalbos skambučius, antroji nei vieno, VERDIKTAS: Laimėjo DRAUGYSTĖ. Komandos vertos viena kitos.

Pati veikla Escape bunker sužavėjo savo unikalia vieta – 1944 metų statybos vokiečių tunelinės konstrukcijos slėptuvė, skirta išgyventi civiliams per bombardavimus. Smagu, kad atrandama kaip panaudoti senus statinius ir prikelti juos antram gyvenimui. Užduočių priemonės taip pat kaip muziejus, daiktai senoviniai, kurie buvo naudojami vaikystėje arba dar kai nebuvome gimę. Telefonas nuostabus! Taigi ši vieta skirta ne tik pamankštinti smegenis, bet ir pabuvoti autentiškoje aplinkoje su senoviniai eksponatais, kuriais galima ir reikia pasinaudoti, ne tik žiūrėti. Ačiū organizatoriams už puikią pramogą ir malonų priėmimą!

Viktorija

Nusikelsiu mintimis į savaitgalio rytą, kuomet teko išbandyti naują pramogą Klaipėdos mieste – pabėgimą iš Escape kambario. Man jau yra tekę būti panašioje vietoje, ir įspūdžių iš ten buvo daug, o dabar trumpai apie tai, kas manęs ir smagiai nusiteikusios kompanijos laukė tą rytą. Susirinkome prie traukinių stoties ir nedrąsiai nusileidome į bunkerį, kur mus pasitiko besišypsanti instruktorė, kuri švelniai tariant „užrakino” mus paslapčių ir galvosūkių kambaryje. Užduočių turėjome įvairių, visa komanda, kurią sudarė 5 žmonės įnirtingai sprendėme galvosūkius, skaičiavome laiką, kiek jo buvo duota, kad laiku spėtume įveikti užduotis ir pasprukti iš įkalinimo vietos. Užduočių buvo įvairiausių, buvo ir netikėtumų. Taip pat reikėjo ir pagalbos skambučių, kad galėtume kryptingai judėti tikslo link. Ir visi labai džiaugėsi, kai durys atsidarė ir mes išėjome į laisvę. Ačiū komandai, kad visi kartu kūrėme planus, kaip ištrūkti. Ir mums pavyko. Ačiū Neringai už iniciatyvą, už tai , kad rado laiko savaitgalį atvykti iš Panevėžio į uostamiestį ir pakvietė mus išspręsti Escape pabėgimo kambaryje tūnančius galvosūkius.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide