RIEDUČIAI IR RIEDLENTĖS KLAIPĖDOS POILSIO PARKE

DSC_0807a (2)Paskutinį pavasario sekmadienį susirinkome Klaipėdos poilsio parke pasivažinėti riedučiais ir riedlentėmis. Vieniems tai buvo pirmas kartas, kitiems proga prisiminti vaikystę, o kai kam jau įprasta pramoga.

Data: gegužės 29 d.

Vieta: Klaipėdos poilsio parkas

Dalyviai: Edita, Kęstutis, Aurimas, Žydrūnas, Monika, Arvydas, Gediminas.

Gediminas

Pasivažinėjimui pasirinkau longboard’ą, nes senokai norėjau išbandyti šią ilgąją riedlentę. Gana greitai perpratau kaip ją valdyti ir pajutau, kad man trūksta greičio, nes norint longboard’u greičiau judėti reikia nuokalnės arba labai įnirtingai spirtis koja, todėl pradėjau ieškoti nuotykių, o kas galėtų būti tam tinkamiau nei skate parkas? 🙂 Nuo metro aukščio rampų gana sėkmingai nusileidau, todėl sumaniau išbandyti kur kas aukštesnę ir statesnę. Jau beveik nulėkus nuo jos, supratau, kad mano longboard’as pradeda judėti kitu greičiu nei aš ir staiga šovė iš po kojų į priekį, o aš stiprokai atsitrenkiau į asfaltą ir šiek tiek juo pačiuožiau. Tai padėjo man aprimti ir grįžti prie jau prisijaukintų parko takų 🙂 Manau, longboard’ui Klaipėdoje trūksta nuokalnių, nuo kurių būtų galima šauniai skrieti, todėl labiau norėčiau su trumpesne skate-riedlente leisti laiką rampų parke.

Aurimas

Važinėjimasis riedučiais – smagu, smagu, smagu… Taip vienu žodžiu galima apibūdinti šią veiklą. Paskutinį kartą riedučiais važiavau tik prieš metus, tad buvo įdomu ar nepraradau įgūdžių. Pirmieji žingsniai, jei taip galima pavadinti, buvo sunkoki. Bet po kelių minučių jau gan stabiliai stovėjau ant grindinio. Tad buvo galima rimtai pasivažinėti. Žodis rimtai reiškia važinėtis ir nepagauti zuikio. Nors vieną kartą šiek tiek praradau pusiausvyrą ir vos, vos to zuikio ir nepagavau. Bet laimei viskas baigėsi gerai. Su tais riedučiais taip jau yra tik užsisvajok ir žiūrėk jau kažkas vyksta ne taip, kaip tūrėtų būti. Veikla tikrai man patiko, galėtų ir dažniau ši veikla kartotis. Kitas žingsnis – sukaupus daugiau patirties galima ir ant rampų pašokinėti, bet čia jau aukštasis pilotažas. Tad kol kas nesinori su gipsu visą vasarą vaikščioti. Nes kiek teko matyti, ant rampų važinėja ne vienas žmogus, su sugipsuota ranka. Šiaip ar taip šokinėjimas ant rampų jau visai kita sporto šaka, tai toli gražu ne tas pats, kas keliuku lėkti, kur kliūčių nėra. Šiaip kokį kartą būtų smagu ir su riedlente palakstyti, ne vien tik su riedučiais. Nes per veiklą ne visi riedučius avėjo, bet kiti pasirinko riedlentę, kaip transporto priemonę. Riedlentė taip pat puikus išradimas, o ir važiuoti lengviau nei su riedučiais. Apibendrinam, ačiū Gediminui už šią netikėtą veiklą, kuri manau visiems tikrai labai patiko 🙂

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide