Rudeninės fotografijos pamoka 2013

Veikla: rudeninės fotografijos pamoka 2013

Vieta: Klaipėda, skulptūrų parkas

Data: 2013 10 08

Dalyviai: Raimonda, Sigutė, Viktorija, Žydrūnas, Edgaras, Tomas, Aurimas, Kęstutis, Darius, Indrė

Svečiai: Viktorija

DSC_1121

Kęstutis

DSC_1070Vos spėjom… Šįkart veikla buvo gan ankstyva, vos valanda po darbo. Susirinkome visi skulptūrų parke, susipažinau su naujais žmonėmis. Julija padalino paruoštą medžiagą visiems, ten buvo daug informacijos apie fotoaparatų nustatymus ir nuotraukos kompoziciją. Visą informaciją, pateiktą lapuose, Julija išaiškino paprasčiau ir aiškiau, atsakė į visus klausimus susijusius su fotografija.  Tiesa, prieš tai ji padarė visų susirinkusių nuotraukas, kurios turėtų atsirasti mūsų puslapyje. Nuotraukos puikios, už tai ačiū Julijai.

Veikla buvo trumpa, tokie pat ir įspūdžiai. Esmė tame, kad pagilinau savo žinias apie fotoaparatų nustatymus ir kompoziciją.

 

 

Viktorija

DSC_1073Vieną rudens vakarą (debesuotą, bet ne šaltą) buvom pakviesti sudalyvauti dar vienoje veikloje. Šį kartą išsiskiriančioje tuo, kad ir metų laikas pasikeitęs (už lango darganota, spalvą pakeitę medžių lapai krenta ant žemės įrodydami, jog laikas nestovi vietoje, o nenumaldomai „bėga“ pirmyn.. Tačiau turėdami klube būtent  šį metų laiką dievinančią Juliją, mes visi, kurie dalyvavome veikloje buvome pakviesti į rudeninę foto pamokėlę. Užsiėmimo metu dalyvaudama ir klausydama Julijos pasakojimų ne tik prisiminiau seniau žinotus dalykus, bet buvo dalykų kurių nežinojau. Veiklos organizatorė su užsidegimu mums pravedė rudeniu kvepiančią foto pamokėlę. Nuotraukos tai – toks dalykas, kuris išlieka ilgam, net jeigu prisiminimai atminty blanksta, turėdama vieną gražiausių nuotraukų, aš su mylimu žmogumi pasižiūrėsim į ją, nusišypsosim ir visada prisiminsim, kad buvo veikla, buvo žmonės, buvo šypsenos, buvo nuoširdūs veidai ir gražus metų laikas. Ačiū tau, Julija.

 

DSC_1025

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide