Šaudymas lazeriais

Veikla: Šaudymas lazeriais

Data: Lapkričio 6 (ketvirtadienis)

Laikas: nuo 19:00val.

Vieta: PC BIG1  (Crazy city)

Dalyviai: Viktorija, Žydrūnas, Kęstutis, Edita, Edgaras, Aivaras, Mindaugas, Aurimas, Vilius

Svečiai: Jolita, Evaldas, Tomas, Valdas, Audrius, Edvinas, Laura, Viktorija, Jonas.

 

Viktorija

Labai džiaugiuosi įvykusia veikla. Viskas praėjo sklandžiai ir gerai, tik šiek tiek nustebino tai, kad turėjome tiek daug svečių, kurie norėjo išbandyti savo jėgas šaudydami iš lazerių. Visi buvo labai laukiami, tiek A.L.L. klube esantys žmonės, tiek svečiai. Iš įspūdžių, atgarsių, atsiliepimų supratau tai, kad ir vėl LABAI PATIKO. Ko gero tai taps tradicine veikla ( jeigu žalios spalvos lazeriai bus pakeisti į naujus, tikiuosi suorganizuoti šią veiklą ir kitais metais). O dabar, trumpai, drūtai, kviečiu paskaityti įspūdžius.

20141106_204946[1]

Aurimas

Lazerių karai – labai daug dėmesio sulaukianti klubo veikla. Kaip ir prieš metus, šį kartą vėl susirinkome išbandyti savo jėgas šiame neįtikėtiname žaidime. Smagu, kad norinčių žaisti buvo tiek daug, kad net reikėjo dviejų atskirų žaidimo partijų. Ši lazerių veikla man jau buvo antroji, tad aš jau žinojau kaip ir kas čia vyksta. Pradžioje žaidimo visiems buvo papasakotos žaidimo taisyklės ir kaip reikia elgtis žaidimo metu. Po trumpo instruktažo susiskirstėme į dvi komandas ir tuomet prasidėjo veiksmas 🙂 Pradžioje žaidimo reikėjo šiek tiek apšilti, priprasti prie lazerinio šautuvo ir pramokt taikliai šaudyti. Pirmojo žaidimo metu mūsų komandai sekėsi šiek tiek prasčiau, kažkaip niekaip nepaimdavome priešo vėliavos, bet visi stengėmės iš paskutiniųjų. Kiekvienas su savo strategija, stengėsi pergudrauti priešininką. Daugelis žmonių šį žaidimą žaidė pirmą kartą, tad jiems įspūdžiai išviso buvo nerealūs 🙂 Baigus pirmąjį žaidimo etapą, šiek tiek atsipūtėme ir vėl kibome į kovas. Šį kart apsikeitėme aikštelėmis. Antrojo žaidimo metu mūsų visa komanda buvo pasirengusi tik nugalėti, tad visi iki vieno stipriai pradėjome spausti priešininkus, kad jie net negalėtų pereiti į mūsų bazę. Ir tai mums manau labai gerai pavyko. Smagu, kad tūrėjau puikius komandos draugus ir taip pat gerus priešininkus. Visi pasistengę antrąją žaidimo partiją laimėjome mes. Tad galutinėje lentelėje rezultatas tapo lygus 🙂 Manau, kad ši veikla visiems dalyviams paliko neišdildomų prisiminimų, ir tikrai manau, kad visi norės šią veiklą dar kartą pakartoti. Tad ačiū Viktorijai už lazerių karus 🙂

20141106_205042[1]

Jolita

„Laser tag“  – pirmas aktyvus bandymas dalyvauti A.L.L. gyvenime. Patiko. Komanda super, priešininkai stiprūs, žaidimas pakirto kojas ( jėga ) , galiausiai antrame raunde susiėmėm ir pavarėm. Ačiū, kad draugiškai priėmėt, tikiuosi ir toliau su jumis pakovoti.

10752014_4744139498334_1528776651_n

Viktorija ir Jonas

Labai smagi, energinga veikla. Kurioje gali tapti vadovu ir vesti  komandą i pergalę. Puiki vieta naujoms  pažintims.

1425336_10204476285886283_1633625398130770169_o

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide