SIAUBO FILMO PERŽIŪRA

Šiemet, kitaip nei ankstesniais metais, nusprendėme paminėti vėlines ir amerikietišką helovyną žiūrėdami siaubo filmą. Pasirinkome labai seną, 1983 metų filmą – Evil dead: Army of Darkness. Tai siaubo filmų klasika, bet buvo ir nemačiusių šio filmo, tai jų įspūdžius ir pateikiame 🙂

siaubo filmasDSC1860

 

 

 

 

 

 

Data: 2016m. spalio 31d.

Veikla: SIAUBO FILMO PERŽIŪRA

Dalyviai: Kęstutis, Edita, Viktorija, Žydrūnas, Aurimas, Marius, Gintarė, Agnė, Darius.

Vieta: Kęstučio darbe

 

 

AGNĖ

Kaip siaubo filmo vakaras virto tragikomedijos vakaru:) Nežinau kodėl, bet man visada rašant įspūdžius norisi juos kažkaip pavadinti. Tad pirmasis sakinys puikiausiai apibūdintų ne tik mano pirmadienio, lapkričio 31 dienos vakaro įspūdžius.

Susirikome “Ankoryje”, pasiruošę siaubingam filmui, po kurio turėjom bijoti sutemus pažvelgti per petį, bet…. filmas buvo labiau komedija, nei “siaubiakas”. Na aš siaubo filmų šiaip nemėgstu ir nežiūriu, tad man buvo visai nieko, visgi nesusilaikydavau, ir filmo metu vis išsprūsdavo frazė “Negaliu patikėti, kad mes tai žiūrime”:) 1992 metų filmas. Gal tuo laiku jis išties buvo baisus, bet man atrodė, kad jis ypatingai primityvus, o dar kai gale pasirodė visa skeletukų armija, galėjai krist ant žemės ir raitytis iš juoko. Tad kaip supratot, vakaro metu daugiau buvo išsprūstančio juoko negu bandymo užsidengti akis nuo kraujo čiurkšlių.

Visgi, kad ir koks buvo filmas, vakaras buvo smagus, kompanija šurmuliuojanti. Manau kitam Helovyno vakarui išsirinksime gerokai baisesnį filmą, šių laikų filmą, kuris privers bent kartą krūptelėti 🙂 Ačiū Kęstuti, už smagų vakarą ir galimybę pasijuokti iš “siaubiako”:)

 

AURIMAS

Šį kartą visi susirinkome pasižiūrėti įdomaus filmo ir kas be ko palošti stalo teniso. Stalo tenisas buvo priedas prie filmo 🙂 Taigi viskas nuo pradžių. Kol laukėme kol susirinks visi dalyviai savo jėgas išmėginome stalo teniso aikštelėje. Įdomus žaidimas visgi. O ir greičio reikalauja. Kažkaip šį kartą mano įgūdžiai įšėjo filmo žiūrėtėti, nes kažkaip nesisekė gerai pataikyti į kamuoliuką. Tai niekaip nepavyko įveikti varžovų. Na bet svarbu yra kur tobulėti 🙂 Tad šiek tiek apšilę ir pasisėmė geros nuotaikos sėdome žiūrėti pačio baisiausio filmo. Juk helovynas visgi, „baisiuoklių“ šventė. Šio filmo nebuvau matęs tad nežinojau ko tikrėtis. Pats filmas paliko įvairiapusius jausmus. Tai siaubo klasika. Na daugiau juoko ir šiek tiek siaubo klasika. Taip tinksliau būtų. Bet mano nuomone ir gerai, kad buvo daugiau galimybė juoktis, o ne į „babaužius“ žiūrėti. Šiaip pats filmas tikrai nestokojo humoro, na tokių „trenktų“ vietų. Tad visumoj visai neblogas, kaip helovyno filmas. Na o toliau į filmo siužetą nesigilinsim, tegul tai lieka paslaptį 🙂 Šiaip pati veikla man patiko, tūrėjome didžiulį ekraną pe visą sieną, jėga, dar geriau nei kino teatre 🙂 Tad ačiū Kęstučiui už šią filmų veiklą 🙂

 

 

 

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide