Vilties bėgimas 2016

vbDevintasis „Vilties bėgimas“, kuris vėl suvienijo Klaipėdą. Visuose bėgimuose dalyvavo A.L.L. klubo įkūrėjas Edgaras, kuris ne tik pats bėga, bet skatina tai daryti ir kitus. Vieni šia idėja užsikrečia, kiti „nepagauna“ renginio esmės ar dvasios ir po metų bėgime nebedalyvauja. Šiemet bėgime „privalomai savanoriškai“ dalyvavo Klaipėdos universiteto, Rekreacijos ir turizmo pirmo kurso studentais ir saujelė A.L.L. klubo narių. Apie patirtus įspūdžius ir ar pavyko „pagauti“ bėgimo esmę plačiau papasakos studentės.

Data: 2016 05 15

Vieta: Klaipėda

Dalyviai: Sigita, Edgaras, Oskaras, Edita, Kęstutis, Gediminas, Laura1, Laura2, Greta, Gabrielė, Ieva, Edvinas

 

Gabrielė

Šis renginys vyko gegužės 15 dieną, Klaipėdoje, atgimimo aikštėje. Iš viso renginys prasidėjo 11 h. Tačiau mes teturėjom rinktis 14 h. Mes bėgome vieną iš trumpiausių atstumų, t.y. beveik 3 km., nuo atgimimo aikštės iki vasaros estrados. Bėgti pradėjom po 15 h. Tiesa, bent jau aš nebėgau, o ėjau. Prieš pradedant bėgimą reikėjo sulaukti kol visi prabėgs jau anksčiau pradėję.  Iš viso iš taško A iki B nueiti truko apie 30 minučių. Finišavom vasaros estradoje, ten susitikom su likusia grupe ir dėstytoju, kuris paskelbė praktikos pabaigą. Renginys įdomus tuo, kad jame dalyvauja įvairaus amžiaus žmonės, kaip tik gali. Kas bėga, kas eina, kas važiuoja su dviračiais, riedučiais, paspirtukais ir t.t. Galėjo dalyvaut ir augintiniai. Renginys buvo skirtas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams paremti. Manau, kad šis renginys ne tik privertė žmones būt dėmesingesniems pagalbos prašantiems vaikams, bet ir sau, savo sveikatai. Tas, kad čia dalyvavo tiek žmonių parodė, kad jie nėra abejingi kitiems ir sportui.

Greta

Pirmą kartą dalyvavau Vilties bėgime. Tai buvo kažkas nepakartojamo. Žmonių minia bėga ne dėl to, kad jam ant kaklo būtų užkabintas medalis, o valstybė suteiktų dideles sumas už pasiekimus, bet dėl to, kad nori suteikti viltį kiekvienam, sunkiai sergančiam žmogui. Visi vilties bėgimo dalyviai, visi žiūrovai buvo puikiai nusiteikę, geranoriški, nepikti. Visoje Klaipėdoje jautėsi, kad kažkas vyksta tokio, kas paliečia kiekvieno žmogaus širdį.

Visi atstumai, kurie buvo vilties bėgime buvo skirtingi. Tačiau jei bėgi dvidešimt vieną kilometrą, tai dar nereiškia, kad suteiki didesnę viltį sergančiam, nei bėgdamas 3 kilometrus, ar 600 metrų. Konkrečiai mano kursas bėgome 3 kilometrus. Vieni bėgo, kiti ėjo, bet visi pasiekėme finišą ir buvome pasveikinti dėstytojo užbaigę praktiką. Tačiau ne tai tuo metu man buvo svarbiausia. Man svarbiausia buvo tai, kad aš pirmą kartą dalyvavau tokiam vilties bėgime, kuris visai dienai privertė mane susimąstyti apie gerumą ir žmonių vieningumą. Labai džiaugiuosi, kad čia dalyvavau.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide