„Vilties bėgimas“

Veikla: „Vilties bėgimas“

Data: 2013 05 19

Dalyviai: Edgaras, Darius, Sandra, Agnė, Sigita, Aurimas, Kęstutis, Edmundas.

Svečiai: Žydrūnas.

IMG_5460

Darius

IMG_5463Vilties bėgimas, graži nuoširdumo ir sporto šventė. Čia kiekvienas gali palaikyti savo dalyvavimu žmones kuriems reikia pagalbos. Gali paaukoti savo laiką solidariai palaikydami onkologinius ligonius, suteikti paramą. Taip pat gali įsilieti į būrį bėgimo entuziastu, išbandyti savo jėgas. Taip pat ir kubiečiai prisijungė gausiom pajėgom, kas bėgimu, kas mindami dviračio pėdalus. Rado laiko ir jėgų tauriam veiksmui. Tuo pačiu išjudindami savo sustingusius kauliukus :).

Aš jau 4 kartą išbandžiau jėgas 10km. bėgimo trasoje kartu su šauniu būriu bendraminčiu. Nors ir buvo karšta, šiais metai sekėsi geriau bėgti tiek savijautos tiek laiko atžvilgiu nei pernai. Bet visa distancija teko save paspirti, kad judėčiau sparčiau į priekį. Šiemet turėjau ir asmeninę palaikymo komanda, t.y. sunų. Jis mane lydėjo dviračiu. Buvo mano „ginklanešys“ :). Gal kitąmet ir jis prisijungs prie bėgikų būrio :). Labai malonu buvo sulaukti klubiečių palaikymo likus 3 km. iki finišo. Didelis AČIŪ jiems. Netoli finišo, kaip ir pernai mane pasivijo kolega. Nors ir labai stengiausi nepasiduoti, palaikyti tempą, bet niekšelis vis tiek mane aplenkė :). Na nieko, kitąmet mes dar susikausime bėgimo trasoje :).

 

Agnė

agneVilties bėgimas – savo jėgų išbandymo galimybė, kuri man nuolatos kelia didelę baimę. Visad noriu tokiose akcijose dalyvauti, tačiau nuolat bijau kad galiu nepasiekti finišo. Tikriausiai visi žino, kad bėgimas man viena nuobodžiausių sporto rūšių, net muzika ausyse nepadeda. Tačiau jau treti metai iš eilės dalyvauju šiame renginyje, kai beprotiškai karšta. Kuo šie metai ypatingi? Tikriausiai niekuo, tai dar vienas bėgimas, kai erzina karštą vasaros dieną, kai aplink daug besistumdančių bėgikų bando pasiekti galutinį tašką ir užsidėti pliusiuką, kad aš vėl tai padariau. Aš taip pat iš tų, kasmet kankinuosi, tačiau baigusi trasą visada jaučiuosi pakylėta. Nesvarbu kad sunku kvėpuoti, nesvarbu, kad kojos linksta, bet pasiekei tikslą – FINIŠĄ, kuriame ne tik tavęs lauks draugai, ar nedraugai, kurie palaikys, rėks ŠAUNUOLIAI, NEBEDAUG BELIKO, bet ir pažymėjimas, kuriame gali įsirašyti savo pavardę.

Nors buvo sunku, bet greičiausiai ir kitais metais dalyvausiu šiame renginyje. Ir tikiuosi išvysti dar didesnį būrį bėgančiųjų. Džiaugiuosi, kad ir vėl dalyvavome šioje akcijoje, kad finišavome sveiki. Šaunuoliai ir iki kitų metų!

Aurimas

aurimasSaulėtą, vasarišką dieną Atgimimo aikštėje susirinko labai daug žmonių. Visi šie žmonės atėjo tam, kad prabėgtų 2,9 km distanciją Vilties bėgime. Man asmeniškai, tai buvo pirmasis Vilties bėgimas, kuriam teko dalyvauti. Pirmiausia didžiulį įspūdį man paliko, didžiulė žmonių masė, kuri pajudėjo tikslo link, davus starto komandą. Visa gatvė buvo tarsi baltų marškinėlių jūra. Išties įspūdingas vaizdas. Dar be galo smagu tai, kad aplinkiniai žmonės, kurie patys nebėgo bėgime, labai palaikė visus dalyvius savo plojimais bei raginimais. Visi šie plojimai, manau kiekvienam sportininkui prideda papildomų jėgų ir padeda greičiau prabėgti distanciją. Man kaip dalyvavusiam pirmą kartą, renginys tikrai patiko ir manau kiekvienam žmogui vertėtų išbandyt savo jėgas Vilties bėgime, bėgant pasirinktą distanciją.

Taip pat skaitykite...

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide